АНОНС

ГО «ЛАМПА» та ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ запрошують у суботу, 30 липня 2022 р. на чергове арт-терапевтичне “Коло підтримки” “Фортеця захисту” для батьків і дітей внутрішньо переміщених осіб та Сновської громади.

Нагадаємо, захід проводиться у рамках проєкту ГО «Лампа» «Арт-терапевтичні зустрічі з психологічної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми «КОЛО ПІДТРИМКИ», який став переможцем Конкурсу грантів  «Консолідуємося заради перемоги України» за сприяння Європейського Союзу.

Арт-терапевтична техніка «Фортеця захисту» направлена на:

  • Зняття емоційної напруги
  • Зниження рівня тривоги
  • Пошук та відновлення ресурсного стану
  • Дбайливого ставлення до свого психічного здоров’я

Діти цікаво і весело проведуть час в басейні з кольоровими кульками, послухають музику, посмакують смаколиками  та поспілкуються.

Коли фізично ми відносно в безпеці, важливо подбати про ресурси для нашого психічного здоров‘я та особливо – про здоров‘я наших дітей.

Зберігаємо світло в собі.  І віримо в таку бажану для всіх ПЕРЕМОГУ!

ПЕРЕМОГУ світла над темрявою!

Зареєструватися та дізнатися про місце і час проведення заняття можно за телефонами:

(068)130-53-00 Наталія

(068)873-03-60 Жанна

Інформаційний партнер проєкту – Сновська міська рада.

 

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Громадськість за демократизацію, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю  Громадська організація “Лампа”  і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.