АНОНС

ГО “ЛАМПА”  та ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ запрошують батьків і дітей внутрішньо переміщених осіб та Сновської громади у суботу,  13 серпня 2022 р.  на чергове арт-терапевтичне “Коло підтримки” “Клубочок гніву” .

Нагадаємо, захід проводиться у рамках проєкту ГО «ЛАМПА» «Арт-терапевтичні зустрічі з психологічної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми «КОЛО ПІДТРИМКИ», який став переможцем Конкурсу грантів   «Консолідуємося заради перемоги України» за сприяння Європейського Союзу.

Арт-терапевтична техніка «Клубочок гніву» направлена на:
– розвиток самопізнання
– гармонізацію емоційного стану
– трансформацію негативного стану у спокійний.

Діти зможуть цікаво і весело провести час в басейні з кольоровими кульками,
послухати музику, посмакувати смаколиками  і поспілкуватися.

Відчуй спокій і турботу про Ваших дітей!
Відновиться! Заради сім’ї та України!

Ми ще на  один день  наблизилися до ПЕРЕМОГИ.
Всім добра і віри!

Дякуємо за можливість проводити арт-терапевтичні заняття донору проєкту – Інституту економічних досліджень та політичних консультацій , ГО “Лампа”, Богу і Збройним Силам України.

Зареєструватися та дізнатися про місце і час проведення заняття можно за телефонами:

(068)130-53-00 Наталія

(068)873-03-60 Жанна

 

Інформаційний партнер проєкту – Сновська міська рада.

 

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Громадськість за демократизацію, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю  Громадська організація “Лампа”  і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.