» » «Антикорупційні механізми для ОТГ»

«Антикорупційні механізми для ОТГ»

В Сновській міській раді, як учасника проекту “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині”  (UCCCT), що реалізує міжнародна організація Global Communities, 13 та 14 травня 2019 року відбувся тренінг «Антикорупційні механізми для ОТГ» за участі тренерів від громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Павла Пущенко та Тетяни Романової. З боку громади було залучено представників міської ради з різних відділів, комунальних установ та підприємств, члени громадських організацій, представники закладів медицини, освіти, місцевих підприємств та преси.

Під час тренінгу учасники вдосконалили свої знання щодо бюджетного процесу, державних закупівель,  дізналися про корупційні ризики і як їх уникнути, як врегулювати конфлікт інтересів, яким чином організувати конкурсний відбір на посади в раді, навіщо створювати наглядову раду комунального підприємства, проводити антикорупційну експертизу проектів рішень і діючих нормативно-правових актів та ще багато чого цікавого!

Основними методами роботи  під час тренінгу  стали міні-лекції, дискусії, кейси, практичні заняття.

Учасники заходу щиро вдячні тренерам  від громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Павлу Пущенко та Тетяні Романовій за цікаву й плідну роботу.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply