» » Безкоштовний хліб для жителів прикордоння

Безкоштовний хліб для жителів прикордоння

Вже два дні поспіль Сновська громада, як прикордонна  громада Чернігівщини, отримує  від ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» безкоштовний хліб.

Загалом 4200 свіжих та ще гарячих хлібинок  отримали мешканці Хотуницького, Петрівського, Староруднянського, Смяцького, Тур’янського та Тихоновицьгого старостинських округів.

Роботу з розподілу скоординувала міська рада, роздачею хліба  безпосередньо займалися працівники старостатів.

Маючи власний транспорт та розгалужену логістичну мережу, сьогодні підприємство хлібокомбінату може доставляти хліб до найбільш постраждалих регіонів області.

Ця ініціатива реалізується завдяки роботі Чернігівської обласної військової адміністрації за підтримки  АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», яку визначено переробником зерна, отриманого від підприємства з іноземними інвестиціями «Вайтерра України» в якості безоплатних пожертв, а також дистриб’ютором продуктів переробки такого зерна на борошно з метою забезпечення гуманітарних потреб та продовольчої безпеки населення в умовах воєнного стану.

Сновська міська рада та всі місцеві жителі  висловлюють свою щиру вдячність ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» в особі Заїки Ольги Михайлівни за забезпечення  населення громади свіжим хлібом, як такої, що потерпає від щоденних обстрілів з боку рф.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій