» » Біля Сновського Будинку культури відбулося урочисте підняття Державного Прапора України

Біля Сновського Будинку культури відбулося урочисте підняття Державного Прапора України

Напередодні Дня незалежності українці відзначають ще одне свято незалежної держави – День Державного Прапора України.

З цієї нагоди біля Сновського будинку культури відбулись урочисті збори, в яких взяли участь міський голова Олександр Медведьов, голова РДА Валерій Радібеда, секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, керівники та представники структурних підрозділів міської ради, райдержадміністрації, районної організації ветеранів, установ, організацій, підприємств, учасники АТО, молодь та громадськість Сновщини.

Традиційно, урочисті заходи розпочалися з легкоатлетичного пробігу юних спортсменів з Державними Прапорами України.

З патріотичним танцем зустрічали присутніх маленькі артисти колективу «Ягідки»

Право підняти український прапор було надано старшому сержанту Олексію Липко, який захищав Донецький аеропорт, міському голові Олександру Медведьову та голові райдержадміністрації Валерію Радібеді.

«Дорогі земляки! Щиро вітаю всіх вас з Днем Державного прапора України. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Дозвольте побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави», – звернувся до присутніх міський голова Олександр Медведьов.

З нагоди свята було вручено Почесні грамоти Сновської міської ради старшому сержанту Олексію Липко та активній жительці нашого міста, справжньому патріоту Ніні Бойко.

До привітань долучились голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та начальник ДМС Алла Могилевець.

За доброю традицією в рамках Всеукраїнської акції «Я – громадянин України!», керівники громади та району, спільно з начальником ДМС вручили паспорти громадянина України та пам’ятні подарунки п’ятьом 14-річним жителям нашої громади:  Нікіті Преснякову, Анастасії Клименко, Ірині Бондаренко, Тетяні Кеня, та Дмитру Пилипчуку.

На завершення офіційної частини заходу було покладено квіти біля пам’ятника Тарасу Шевченко.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply