» » Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Тур’я продовжується

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Тур’я продовжується

Станом на 16 серпня 2019 року вже зроблено покрівлю будівлі, утеплено стіни, встановлені металопластикові вікна та двері. Наразі проводяться підготовчі роботи з прокладання електропроводки та монтаж підвісної стелі.

Амбулаторія, як зазначалося раніше, будується відповідно до державної програми «Сільська медицина». Розпорядником коштів є Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації. Виконує роботи ТОВ «РЕМБУД КОМ».

На Чернігівщині цьогоріч планується відкрити 21 таку нову амбулаторію. Сновська ОТГ  ввійшла до цього переліку. Будівництво амбулаторії в Тур`ї  фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.  Головною умовою, для реалізації державного проекту будівництва амбулаторії, була вимога, щоб в селі працював дипломований сімейний лікар. На Сновщині він є лише у Тур`ї, тож саме в цьому селі і вирішено було збудувати медзаклад первинної ланки медицини на умовах 10% співфінансування з міського бюджету. Планується, що амбулаторія буде оснащена усім необхідним обладнанням, автомобілем та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг.

Якщо б Сновська міська рада відмовилася від будівництва амбулаторії за кошти держави, фінансування б направили на її будівництво в інший регіон. На інші цілі (ремонт, закупівля обладнання тощо)  ці кошти використати не можливо.

Відділ економічного розвитку та інвестицій міської ради

 

Leave a Reply