» » Бюджет для громадян презентовано на Сновщині

Бюджет для громадян презентовано на Сновщині

Сновська міська рада уже третій рік поспіль реалізує проєкт візуалізації бюджетного процесу в доступній формі для пересічного громадянина. Адже кожен, хто цікавиться життям громади, хоча б раз замислювався над тим, як формується та за яким принципом розподіляється місцевий бюджет, що таке субвенції, дотації, трансферти, спеціальний та загальний фонд, тощо. Зрозуміти всі тонкощі бюджетного процесу  не фахівцю в цій сфері досить складно, а «Бюджет для громадян» пояснює всі основні його моменти в доступній формі. До того ж, ознайомлення  з «Бюджетом для громадян» розвиває обізнаність наших дітей у фінансових справах, а дорослих жителів громади спонукає долучатися до активнішої участі у бюджетному процесі.

Фахівці міської ради, представники депутатського корпусу та громадськості спільно з представниками Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети” за підтримки Програма DOBRE працювали над розробкою Бюджету для громадян, проходили навчання, переймали досвід від представників громад інших областей України.

З «Бюджетом для громадян» можна ознайомитися на офіційному сайті Сновської міської ради за посиланням: https://snovmr.gov.ua/byudzhet-dlya-gromadyan-2021/ .Друковані примірники «Бюджету для громадян»  були надані старостам, членам виконкому та депутатам міської ради для розповсюдження серед населення громади.

У жовтні планується проведення інформаційної кампанії з представниками Програми DOBRE, щодо представлення  «Бюджету для громадян» та збору пропозицій від жителів громади до бюджету 2022 року.

 

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю