» » «Через 30 років» (Фотоконкурс до 30-ї річниці Незалежності України)

«Через 30 років» (Фотоконкурс до 30-ї річниці Незалежності України)

Шановні жителі громади!

 

У кожній родині є своя історія – унікальна, особлива, неповторна. Ми впевнені, що у вас вдома зберігаються фотографії, дивлячись на які можна дізнатися багато цікавого, пережити приємні спогади.

Адже сімейне фото з роками стає все більш цінним. Лише з ним ми можемо подумки повернутися в минуле.

 

Пропонуємо вам знайти фото в сімейному архіві, яке було зроблено 30 років тому. А тепер в тому ж місці, з тими ж людьми зробіть сучасну світлину та надішліть нам на фотоконкурс, організований з нагоди 30-річниці Незалежності України.

 

Конкурс проводиться з метою зацікавлення сімейними світлинами та популяризації фотографії як історичного джерела.

 

Умови конкурсу:

Надсилайте до 15-00 16 серпня 2021 року на електронну адресу smoliak64@ukr.net або у повідомленнях на офіційну сторінку Сновської міської ради у Фейсбук https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/ фотографії 30-річної давності та сучасні з обов’язковим зазначенням у повідомленні імені та прізвища людини, яка подає фото та номеру телефону для зв’язку.

16 серпня о 17-00 ми розмістимо одночасно всі фото на сторінці Сновської міської ради у Фейсбук https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/, де буде тривати онлайн голосування. Кожен охочий зможе проголосувати за будь-яку вподобану пару світлин, поставивши лайк.

19 серпня о 15-00 ми зафіксуємо кількість лайків за кожну пару фото і таким чином визначимо переможця та оголосимо про це на сторінці Сновської міської ради у Фейсбук.  У конкурсі можуть брати участь лише жителі Сновщини.

На переможця чекає подарунок, вручення якого  відбудеться 22 серпня під час святкування Дня незалежності України.