» » Чергова допомога від Данської ради у справах біженців

Чергова допомога від Данської ради у справах біженців

Cьогодні Данська рада у справах біженців (DRC) вкотре завітала до Сновської громади. Гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних наборів отримали 40 родин з числа внутрішньо переміщених осіб, які не отримували аналогічну допомогу раніше.

Хочеться сказати декілька слів про наших благодійників. Данська рада у справах біженців (DRC) заснована у 1956 році і наразі є найбільшою міжнародною неурядовою організацією Данії, що спеціалізується на проблемах вимушеного переміщення. DRC працює майже у 40 країнах та має 9000 співробітників по всьому світу.

DRC виступає за захист прав та впровадження довгострокових рішень для громад, що постраждали від переміщення, та надає допомогу на всіх етапах переміщення: під час гострої кризи, у вигнанні, при облаштуванні та інтеграції на новому місці або після повернення. DRC підтримує переміщених осіб у тому, щоб вони стали самодостатніми та були включені до приймаючих громад. DRC працює з громадянським суспільством та відповідальними органами влади, щоб сприяти захисту прав переміщених осіб та їхній інтеграції.

Висловлюємо слова щирої вдячності за допомогу і розуміння та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю