» » Чергова перемога Сновської громади в грантовому конкурсі!

Чергова перемога Сновської громади в грантовому конкурсі!

Щойно Сновська громада отримала повідомлення про перемогу в грантовому конкурсі від #Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні (SFPL UA)

 Проект «Від віку дожиття – до віку щастя!» – розширення послуг «Простору активного довголіття» Сновської МТГ посів третє місце після проектів Ніжинської та Менської громад та буде профінансовано донором в сумі 472 675 грн. в поточному році. Співфінансування з боку міської ради становить 75 511 грн.

Тож до кінця року в приміщенні «Простору активного довголіття» Терцентру (колишня стоматполіклінника) з’явиться сучасно облаштований масажний кабінет, внутрішній туалет, пристосований для людей з інвалідністю, спортивна кімната поповниться новимм обладнанням, а біля простору будуть встановленні альтанка, спортивні тренажери, тенісний стіл та стіл для гри в шахи.

Радіємо черговій перемозі та рухаємось далі.

Докладніше за посиланням https://solidarityfund.org.ua/ua/novyny/108-zavershyvsia-vidbir-uchasnykiv-fondu-malykh-proiektiv-ukraina-2021-ua01-u-sferi-sotsialnykh-posluh-2.html

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності і співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради