» » Чергове оперативне засідання штабу

Чергове оперативне засідання штабу

29 жовтня, у понеділок, відбулося чергове оперативне засідання штабу реагування на надзвичайну ситуацію, яка виникла на Сновщині через пожежі поблизу сіл Заріччя та Займище. Доповідав присутнім начальник Сновського районного сектору Управління ДСНС в області Андрій Терещенко: «Пожежу на торф’яниках локалізуємо, але ще необхідно 4-10 днів для повного завершення робіт. Працює як і раніше понад 30 одиниць техніки і 100 членів особового складу рятувальників. У неділю відбулася ротація пожежних з Чернігова, а сьогодні приїдуть на заміну пожежним з Київської області та півночі Чернігівщини нові екіпажі рятувальників».
На контролі питання з доставкою гарячих обідів на позиції, адже щоденно треба для цього як мінімум три транспортні засоби. Депутати С.Виблов та В.Матвієнко надають для цього свої автомобілі. Як повідомив А.Терещенко, овочів та круп для приготування їжі вистачає, а от тушонки та м’яса необхідно закупити.
Головний лікар первинної ланки медицини Олена Шарпан доповіла, що звернень до лікарів дорослих і дітей через задимленість не надходило.

25 жовтня після засідання оперативного штабу голова Олександр Медведьов та його заступник Сергій Силенок побували під Заріччям, де пожежники продовжують гасити торф’яники. Супроводжував їх начальник місцевої пожежно-рятувальної частини Роман Силенко.
На цьому осередку займання торфу працювала команда у складі 19 рятувальників з Сумщини та Новгород Сіверського. Вода подається до місця гасіння з річки Снов за допомогою ПНС і рукавів, які протягнули на відстань майже 1,5 км.
Голова ГО «Українське покоління» Лариса Мартиненко, яка теж взяла участь у поїздці, роздала рятувальникам захисні гумові рукавиці, куплені на зібрані організацією кошти.
Гарячий обід, приготований Сновським ВПУЛГ, доставив у цей день на власному авто депутат Сергій Виблов. Продукти для приготування їжі та консервацію, збори якої організувала серед односельців в.о.староста Заріччя Наталія Дворник для рятувальників, трактором ВПУЛГ відвезли до їдальні.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply