» » Чергове засідання  46 сесія міської ради. Сесія була скликана у зв’язку з необхідністю прийняття рішень, що стосуються життєдіяльності громади

Чергове засідання  46 сесія міської ради. Сесія була скликана у зв’язку з необхідністю прийняття рішень, що стосуються життєдіяльності громади

27 березня під головуванням  міського голови Олександра Медведьова відбулось чергове засідання  46 сесії міської ради. У зв’язку з жорсткими карантинними обмеженнями до актового залу були допущені лише ті особи, які необхідні для забезпечення її проведення.

На початку засідання перед присутніми  виступили головний лікар Сновського ЦПМД Олена Шарпан та генеральний директор ЦРЛ Микола Куценко.

На сьогоднішній день до лікарів звернулось 6 осіб, які повернулися із-за кордону. З ними провели роз’яснювальну роботу і закликали дотримуватися 14-денного режиму самоізоляції вдома. Вони та члени їх сімей, з якими вони контактували, перебувають під наглядом сімейних лікарів.

«Будьте свідомі, дисципліновані й відповідальні, дотримуйтесь всіх рекомендацій лікаря! Не наражайте себе і оточуючих на небезпеку. При перших же симптомах застуди повідомляйте лікаря. Тільки разом ми зможемо зменшити поширення коронавірусу і врятуватися від його наслідків», – закликала Олена Шарпан.

Вона також повідомила, що на первинну ланку було перераховано 25 тис.грн. з міського бюджету та 25 тис.грн. від обласного депутата Ігоря Вдовенка. Частково ці кошти були витрачені на захисні  халати та засоби індивідуального захисту для медичних працівників. А з області надійшло 100 тестів (50  для первинної ланки та 50  – для ЦРЛ).

Окрім того кожного дня надходять кошти від  юридичних та фізичних осіб на благодійний рахунок  центральної лікарні, про напрямки використання яких надав роз’яснення Микола Куценко. А також проінформував  про готовність медичного закладу на реагування у разі виявлення випадків на коронавірус.

Далі сесія тривала в звичайному режимі. Депутати одноголосно затвердили Програму підтримки розвитку вторинної медичної допомоги, одноголосно прийняли рішення щодо визначення джерел фінансування заходів по боротьбі з гострою респіраторною хворобою COVID-19 у разі погіршення ситуації під час карантину (це кошти передбачені на проведення місцевих виборів,  асигнування становлять 700 тис.грн.), внесли зміни до бюджету та розглянули ряд комунальних та земельних питань.

Наприкінці сесії перед депутатами виступив перший заступник міського голови Іван Орда, який надав роз’яснення про проведені роботи з питання водопостачання залінійної частини міста.

 

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи