» » Чергове засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконавчого комітету

На початку засідання міський голова Олександр Медведьов привітав старосту Староруднянського округу Миколу Шмаровоза з днем народження, побажав йому міцного здоров’я,  невичерпної енергії, наснаги та плідної роботи на благо рідного краю.

На розгляд членів виконкому було запропоновано 9 проєктів рішень, всі вони були підтримані.

З питання «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг відділенням стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» надала роз’яснення юрисконсульт установи Майя Пузік. Вона пояснила, що мова йдеться про стаціонарне відділення в с.Нові Боровичі в якому проживають самотні люди похилого віку. Але іноді так складаються  обставини, що немічні пенсіонери (які мають дітей) залишаються наодинці і потребують сторонньої допомоги, а оплатити ці послуги не в змозі. Тому пропонується їх надавати за рахунок бюджетних коштів.

Про стан роботи зі зверненнями громадян доповіла Світлана Одра, головний спеціаліст загального відділу.  За  2021 рік до міської ради надійшло 2459 звернень громадян. 1816 звернень стосувались земельних питань і були опрацьовані земельним відділом міської ради.

До  загального відділу Сновської міської ради звернулося 643 громадянина. (2019 – 926, 2020 – 726). Задоволено 550 звернень, надано роз’яснення на 41 заяву, відмовлено 36. Більшість звернень стосувалась грейдерування вулиць, видачі довідок, зміну поштової адреси, надання дозволу на проведення земельних робіт, підтвердження фактичного місця проживання, вирішення конфліктних ситуацій. Відділом було прийнято 87 заяв на обстеження дерев для отримання дозволу на їх спилювання.

212 звернень  стосувались надання матеріальної допомоги громадянам, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. До міської ради в 2021 році всього звернулось 156 громадян, 47-ми – було відмовлено у наданні матеріальної допомоги, як таким, що не передбачено програмою. Загалом за рік було надано допомоги в сумі 206,7 тис.грн., а саме: на лікування  – 119,7 тис.грн., на поховання ­– 42 тис.грн., учасникам АТО/ООС–26 тис. грн., на ліквідацію наслідків пожежі – 19 тис.грн.

Одноголосно підтримали проект рішення щодо легалізації органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Мрія» у межах Тихоновицького старостинського округу .

Крім того, члени виконкому розглянули питання, що стосувалась соціально-економічного розвитку громади, з приводу яких ґрунтовні роз’яснення надала начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун та низку питань, що стосувались нагальних потреб громадян, з ними ознайомив Руслан Кравець, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю