» » Чергове засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Сновської  міської ради, яке пройшло 11 травня під головуванням міського голови Олександра Медведьова, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Серед основних питань засідання виконкому було погодження переліку проектів, які плануються фінансувати за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. З даного питання надала розʼяснення начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун.

До переліку включено 13 проектних заявок, серед яких реконструкція їдальні Сновської гімназії, продовження реконструкції Петрівського БК, закупівля спецтехніки для КП «Щорська ЖЕД», капітальний ремонт доріг в селах Кучинівка та Рогізки, відновлення вуличного освітлення в селах Тихоновичі, Стара Рудня, Низківка, Заріччя, Гірськ, Суничне, Сновське та по вул.Хмельницького в м.Сновськ.

Також було затверджено проектно-кошторисну документацію 15 проектів, по яким отримано позитивний експертний звіт.

З метою формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги надано дозвіл на виготовлення ПКД на реконструкцію Турʼянської та Новоборовицької амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

З метою упорядкування механізму оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності Сновської міської ради, члени виконкому прийняли відповідне рішення та встановили базовий розмір плати, а саме: для наземних та дахових рекламних засобів – 13 грн. за кв.м, для неназемних та недахових – 10 грн. за кв.м

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» та з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння,  членами виконавчого комітету було прийнято рішення щодо заборони торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими в нічний час з 22.00 год. до 7.00 год. у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, враховуючи вихідні дні і свята.

Решта розглянутих питань стосувались нагальних потреб громадян. Зокрема надання дозволу на валку дерев та обрізку гілок, на приватизацію житла,на виїзну торгівлю під  час проведення фестивалю ім. Василя Полевика,надання одноразової матеріальної допомоги та інші.

 

Відділ організаційно- кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply