» » Візит представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Візит представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Сьогодні Сновську громаду відвідали представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Вони зустрілися із заступником міського голови Сергієм Силенком та працівниками  відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту.

На зустрічі йшлося про надання допомоги найбільш вразливим верствам населення. Насамперед, це: надання грошових грантів для придбання насіння та добрива або надання полікарбонатних тепличних комплектів (у натуральному вигляді). Перевагу надаватимуть населеним пунктам, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб та знаходяться на відстані від 0 до 20 км від кордону.

Також, грошові гранти для придбання птиці та кормів для неї або набори для вирощування у відкритому грунті (крапельне зрошення, насіння, добрива – у натуральному вигляді) отримають жителі сіл, які розташовані на відстані 0-10 км від кордону.

Найближчим часом представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста планують визначитись з переліком сіл та особисто зустрітися з жителям населених пунктів, яким надаватимуть допомогу.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю