» » Члени виконкому схвалили проєкт бюджету на 2023 рік

Члени виконкому схвалили проєкт бюджету на 2023 рік

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Медведьов. Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.

За волонтерську діяльність від імені Корюківської РВА Олександр Олександрович оголосив подяки Інні Харченко та Денису Данилову і вручив Грамоту районної військової адміністрації старості Гірського старостату Світлані Пищур.

Після урочистої частини члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного. Головним з них було схвалення проєкту бюджету Сновської міської територіальної громади на  2023 рік, який буде затверджено депутатами на найближчій сесії. З даним проєктом детально ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Вона зазначила, що виконання місцевого бюджету за 11 місяців 2022 р. склало 88,7%. Воєнний стан вніс свої корективи, і якщо у  січні і лютому було перевиконання бюджету, то найважчими для громади в плані бюджетних надходжень були березень і квітень поточного року. Зменшення доходів відбулося через спад ділової активності підприємств та через зміни в законодавстві України. Проте, у порівнянні з минулим роком, на 5 млн грн зросла сума надходжень ПДФО від військових. Загалом проаналізувавши місцеві бюджети попередніх років, законодавчі акти та врахувавши підвищення мінімальної заробітної плати в наступному році планується затвердити місцевий бюджет-2023 на рівні 175,9 млн грн , що на 22,4 млн грн менше, ніж бюджет 2022.

Начальник сектору з публічних закупівель Тетяна Шило повідомила присутнім , що оголошується конкурс на виконавця послуг з вивезення твердих побутових  відходів на території Сновської міської ради.

З переліком об’єктів та видів робіт для порушників та засуджених, на яких судом накладено  адмінстягнення у вигляді супільно-корисних чи громадських робіт на території громади ознайомив Володимир Карпенко, керуючий справами (секретар) виконкому. Також він поінформував про  заяви, які надійшли від жителів громади, щодо надання дозволу на валку дерев.

Члени виконкому одностайно підтримали всі рішення винесені на засідання. Вони будуть розміщені у рубриці «Нормативні документи» на офіційному веб-сайті Сновської міської ради https://snovmr.gov.ua.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради