» » Членами  виконавчого комітету прийнято ряд рішень задля розвитку громади, серед яких – придбання 2-кімнатної квартири молодому лікарю

Членами  виконавчого комітету прийнято ряд рішень задля розвитку громади, серед яких – придбання 2-кімнатної квартири молодому лікарю

На початку засідання міський голова Олександр Медведьов подякував першому заступнику міського голови Павлу Мірошниченку та старостам Анатолію Сірому, Андрію Ларченку і Олександру Артюшенку за пропаганду здорового способу життя, проявлену громадську позицію та активну участь в Х обласній Спартакіаді. На знак вдячності оголосив їм Подяки Сновської міської ради.

«Крім того, на засіданні присутня чарівна жінка, яка відзначає сьогодні день народження», – зазначив Олександр Олександрович. З квітами та найкращими словами побажань він привітав Лілію Гребенюк, заступника начальника фінансового відділу.

У зв’язку зі службовою необхідністю на засіданні виконкому було внесено зміни до загального та спеціального фондів бюджету, з яким ознайомила Лілія Гребенюк.

Як пояснила заступниця начальника фінансового відділу, згідно з наказом Міністерства фінансів України № 228 від 31.05.2019, розробляється план заходів щодо складання прогнозу бюджету територіальної громади строком на 3 роки, завдяки якому в подальшому й формується міській бюджет. Наразі створено опитувальник і жителі громади можуть долучитися до бюджетного процесу і  вносити свої пропозиції. У зв’язку з цим потрібно створити робочу групу з підготовки прогнозу бюджету Сновської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Зі звітом про результати опитування жителів Сновської громади щодо якості надання послуг ознайомила Світлана Матчана, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій.  З метою вивчення  громадської  думки щодо якості надання послуг з використанням планшетів було проведено опитування жителів Сновщини за допомогою електронної системи опитувань DOBRE.Pytannya. До проведення опитування долучилися 32-і особи – інтерв’юери: старости населених пунктів, представники Молодіжної ради та  працівники апарату міської  ради. В опитуванні взяли участь 108 чоловіків та 288 жінок. Послуга для удосконалення обиралася серед 17-ти напрямів, якими жителі громади найбільш незадоволені.

У результаті аналізу статистичних даних опитування за методологією Програми DOBRE обрано три пріоритетні послуги:

медична допомога (336 осіб);

– будівництво, ремонт та обслуговування доріг і тротуарів (270 осіб);

– транспортне сполучення (134 особи).

2 червня на засіданні  Комітету з визначення пріоритетної послуги в  громаді, на якому були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, старости, представники депутатського корпусу, Молодіжної ради, громадськості, старший програмний координатор програми  DOBRE, за одноголосним рішенням присутніх  пріоритетною послугою було визначено послугу медичної допомоги.

Членами виконкому одноголосно було прийняте рішення щодо придбання 2-х кімнатної квартири молодому лікарю (рентгенологу).

Крім того на засіданні розглянули ряд питань, які стосуються нагальних потреб громадян: про постановку на квартирний облік, уточнення або внесення змін до почтових адрес, визначення місць для атракціонів, надання дозволу на валку дерев та обрізку гілок, надання одноразової матеріальної допомоги. Роз’яснення на всі ці питання надав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю