» » » Члени Молодіжної ради обрали голів постійних комісій та обговорили  участь у Дні міста

Члени Молодіжної ради обрали голів постійних комісій та обговорили  участь у Дні міста

Чергове засідання Молоджіної ради Сновської міської територіальної громади при міському голові (САМ) відбулося 18 серпня. Провела засідання Голова Молодіжної ради Ольга Гаврилець.

До складу ради в цей день виявили бажання увійти двоє старшокласників  – Марина Булденко та Артем Малашок. Молоджіна рада прийняла рішення внести зміни до її складу і прийняти двох нових членів. Після цього всі дружно включилися в роботу. Було обрано голів постійних комісій, якими стали:

Ярослав Бондаревський – постійна комісія з питань спорту, здорового способу життя та екології;

Наталія Куриліна – постійна комісія з питань проєктної діяльності та питань міжнародного співробітництва;

Єлизавета Куликовська – постійна комісія з питань комунікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування та з питань законності і захисту прав молоді;

Ірина Єрмоленко – постійна комісія з питань молодіжної активності, зайнятості та волонтерської діяльності.

В рамках участі у місцевому самоврядуванні Ольга Гаврилець запропонувала членам Молоджіної ради взяти участь у засідання з розробки Стратегії громади, а також активніше подвати заявки на  тренінг для молодих активістів, який проходитиме в рамках програми ДОБРЕ.

Далі члени ради розподілили обов’язки, які будуть виконувати під час проведення  Дня міста у Сновську. Зокрема, 23 члени ради допомагатимуть організаціям і підприємствам  у  проведенні для дітей віком від 5 до 12 років  «Кварталу професій» у день свята. А попередньо виготовлять вивіску, паспорти для малечі, зроблять оголошення про захід , розмістивши його в соцмережах.

А ще до 30-ї річниці незалежності України члени Молоджіної ради організували фотоконкурс «Кольори моєї незалежності». На конкурс надійшло понад чотири десятки фото, які до святкування потрібно роздрукувати, провести онлайн голосування і вибрати найкращі та оголосити переможців. А  на урочистостях разом з міським головою вручити подарунки тим, чиє фото отримає найбільшу кількість голосів. Спонсором конкурсу став Микола Бібік, який надав 5 сертифікатів по 150 грн для відвідування закладу «Bon appetite».

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю