» » » Члени Молодіжної ради при міському голові пройшли навчання на тренігу “Волонтерство в ОТГ”

Члени Молодіжної ради при міському голові пройшли навчання на тренігу “Волонтерство в ОТГ”

У рамках комплексної програми “Молодіжний працівник в ОТГ” (#DOBRE , #moloddobre) пройшов триденний спеціалізований тренінг “Волонтерство в ОТГ” для громад-партнерок Програми ДОБРЕ у Чернігівській області. Від Сновщини участь в ньому взяли представники Молодіжної ради при міському голові (САМ) – Оля Гаврилець, Олександр Артюшенко, Євгенія Матейкович та Лариса Мартиненко.

Хто може бути волонтером, що є волонтерською діяльністю, як мотивувати волонтерів, як правильно спланувати роботу організації за участі волонтерів та як все це відображено у законодавстві України. Про це та інше докладно розповіли учасникам навчання тренери Ірина Боднар, Захарій Ткачук.

Координатор молодіжного напрямку проєкту Програма DOBRE Голос громад Чернігівщини Андрій Кужель розповів про активності в громадах, до яких є можливість долучити волонтерів.

Всім учасникам треннігу після завершення навчань були видані сертифікати.

Попереду членів Молодіжної ради при міському голові чекає найцікавіше – робота над домашнім завданням. Необхідно буде в найближчі три місяці провести акцію на Сновщині за участі волонтерів. Тож незабаром #САМ оголосить про їх набір.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю