» » Члени виконкому погодили видачу ордеру на житло лікарю-травматологу  ЦРЛ та перейменували вулицю в Тур`ї на честь загиблого земляка

Члени виконкому погодили видачу ордеру на житло лікарю-травматологу  ЦРЛ та перейменували вулицю в Тур`ї на честь загиблого земляка

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова. На порядку денному розглянули 13 проєктів рішень. На початку зібрання присутні вшанували пам’ять загиблих військових та цивільних від рук російських окупантів хвилиною мовчання.

Було надано дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації робочого проєкту з будівництва торговельного майданчика для самозайнятих осіб та розвитку бізнесу по вул Залізничній, 4 у Сновську. Ганна Гукун, заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій зазначила, що майданчик можна буде збудувати за умови залучення коштів у громаду, щоб усунути стихійну торгівлі із землі у місті.

Члени виконкому визначили ПрАТ «Комунальник» виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території громади терміном на один рік, про поіфнормувала Тетяна Шило, завідувач сектору публічних закупівель.

Скасували попереднє та затвердили нове рішення комісії про надання компенсації жителям с. Єліне та с. Клюси на придбання житла з використанням житлового сертифікату, який надає держава, в сумі 975,8 тис.грн та 1 338,4 тис.грн відповідно. Їхні будинки були знищені внаслідок російськиї обстрілів. Олена Аникієнко, начальник відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та транспорту пояснила, що ці гроші, відповідно до законодавства, виділятимуться не з бюджету громади, а з державного.

Було погоджено видачу ордера на житло лікарю-травматологу ЦРЛ Сергію Коротичу, яке йому придбали за кошти громади.

З проєктом рішення про перейменування вулиці Сновської в Тур`ї на честь загиблого земляка Михайла Коваля, яке члени виконкому підтримали одноголосно,  ознайомила присутніх провідний спеціаліст юридичного відділу Юлія Гукун.

Далі було затверджено ряд соціальних питань, інформувала про них Алла Біліченко, завідувач сектором соцзахисту населення. За жовтень обсяг грошової компенсації 45-ти особам, які розмітили у своїх домівках ВПО, склав 37,5 тис. грн. Надана одноразова матеріальна допомога по  3000 грн двом сім’ям з сіл Гвоздиківка і Петрівка при народжені дитини та по 2000 грн двом жителям громади на лікуванні і відновлення житла.

Члени виконкому одностайно затвердили три логотипи, які будуть використовуватися в інформаційно-рекламних заходах з просування позитивного іміджу нашої громади – для Сновської міської територіальної громади в цілому, для ЦНАПу та для Сновського будинку культури. Автори логотипів – Віталій Копиняк та Валентина Семак, учасники творчого конкурсу, який проходив у громаді. Про це поінформувала начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Лариса Мартиненко.

Володимир Карпенко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ознайомив присутніх з проєктом рішень про присвоєння статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. На попередніх засіданнях вже було надано 400 рішень про надання такого статусу дітям зі Сновщини. Сьогодні надали статут ще 400 дітям Сновщини.

Надано дозволи на валку дерев та обрізку гілок по селах громади і по Сновську.

Враховуючи звернення жителів міста члени виконкому змінили графіку вуличного освітлення у Сновську, тепер ліхтарі світитимуть на годину більше – до 21:00.

З усіма рішення ми можна ознайомитися на офіційному сайті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи»

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю