» » Чистяться від снігу дороги громади

Чистяться від снігу дороги громади

З четвертої ранку 29 січня розпочалася розчистка від снігу вулиць та тротуарів у Сновську. Залучено 4 одиниці техніки комунального підприємства «Сновська ЖЕД», в т.ч. грейдер, а також трактор МТЗ-82 ДП «Сновськрайагролісгосп». Нагадаємо, що у місті загалом налічується 153 вулиці та провулки.

Розчищаються вулиці і по селах громади технікою приватних підприємців. Зокрема у Петрівському та Жовідському старостаті працює техніка ПСП «Яна Плюс”, у Займищанському – ФОП Тищенко та Кислуха.

Звертаємо увагу жителів громади, керівників підприємств, установ, приватних підприємців, що для безпечного пересування пішоходів  тротуарами та дорогами, відповідно до Правил благоустрою населених пунктів громади, ви повинні забезпечувати постійне утримувати в належному стані прилеглу територію біля своїх будинків, установ, підприємств, офісів, магазинів.

Межі прибирання встановлюються від меж закріплених територій до дороги, включаючи прибордюрну частину. При відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації, межа прилеглої території визначається на відстані 50 м від огорожі підприємства, організації, установи. Межами прилеглих територій до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 15 метрів від кута споруди.

У період снігопадів, які триватимуть за прогнозами ще тиждень, повинні бути розчищені проходи шириною не менше 1,5 метра вздовж всієї пішохідної території підприємств, установ, організацій та приватних домовласників, які утримують прилеглі території власними силами.

Керівники усіх підприємств, установ та організацій зобов’язані забезпечити заготівлю та негайне посипання протиожеледними матеріалами доріг та тротуарів.

Дякуємо всім, хто вже зранку розчистив проходи й тротуари від снігу.

Звертаємо також увагу водіїв та всіх учасників дорожнього руху:  будьте  уважними та обережними на дорогах!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради