» » ДЕНЬ МІСТА СНОВСЬК

ДЕНЬ МІСТА СНОВСЬК

День міста – це свято кожного з нас! І обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі – щирі, працьовиті, високодуховні люди Адже, саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці місто живе.

Продовженням свята 9 серпня на майданчику перед БК розпочалася урочиста програма «З Днем народження рідне місто!», яку відкрили учасники танцювального колективу «Ягідки» ( керівник заслужений працівник культури Світлана Горбатович) під спів солістки Сновського будинку культури Любов Насінник.

Міський голова Олександр Медведьов привітав всіх жителів міста зі святом і побажав землякам добра, миру, злагоди та процвітання рідній Сновщині. Разом із заступником міського голови – начальником Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради Оленою Коваленко вручили медалі та подарункові сертифікати дітям, які закінчили освітній заклад з відзнакою. Також були нагороджені переможці олімпіад, конкурсів та змагань.

За допомоги ВПУЛГ, міської ради та активних жителів міста було підготовлено «Банер побажань» і жителі міста залюбки писали гарні слова-побажання рідному місту або малювали свої мрії.

Захоплюючими та цікавими були виступи юних спортсменів ВФСТ «Колос» відділення вільної боротьби та кікбоксингу. Свої спортивні здібності та навики вони продемонстрували на майданчику біля Сновського будинку культури.

У міському парку розгорнулися виставки майстрів Сновщини, фотозони РЦДЮТ, Сновської СЮТ, Молодіжної ради при міському голові. Працівниками Сновської ЦБС було організовано виставку творів місцевих письменників, експозицій видань з краєзнавства, бібліотерапія, дитячі ігри та розваги, безпрограшна лотерея до яких долучалися, як маленькі гості свята, так і дорослі.

Дитяча музична школа ім.Н.Г.Рахліна представила концертну програму “Музичний калейдоскоп”. Яскравими виступами порадували глядачів учні – лауреати конкурсів та викладачі школи.

А о 16.00 на стадіоні «Колос» розпочався футбольний матч між командами «Тайм» зі Сновська та ДЮСШ з сусідньої Городні. Взагалі зустрічі цих двох давніх суперників викликають щирий інтерес великої кількості любителів футболу. Ось і цього разу матч виявився напрочуд видовищним. Були і травми, і, звісно, емоції. Але, незважаючи на все, гра закінчилась дружніми рукостисканнями. Перемогла наша команда з мінімальним рахунком 1:0.

Найщиріші слова подяки всім, хто прийняв безпосередню участь в підготовці і проведенні цього заходу, потрібного і, найголовніше, затребуваного.
Нехай кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра і процвітання, оточувати себе і навколишніх добром і взаємоповагою, підтримувати один одного, допомагати тим, хто цього потребує!

Більше світлин можна переглянути за посиланнями: 

https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/posts/1196961974011426

https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/posts/1197519553955668

https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/posts/1197592173948406

 

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи