» » День Перемоги

День Перемоги

9 травня, з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в м.Сновськ відбулися урочиста хода вулицями міста до братської могили в лісопарку та мітинг-реквієм: «Пам’яті полеглих – будемо гідні!». Заходи відбулися за участі ветеранів,  представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, учасників АТО/ООС, громадських організацій, учнівської молоді, громадськості.

Вшанували пам’ять загиблих бійців, поклавши квіти до пам’ятних знаків загиблим солдатам в роки Другої світової війни в парку та лісопарку міста, та на могилу невідомого солдата на території Свято-Миколаївського храму.

Під час мітингу з вітальною промовою до присутніх звернулись очільники громади та району, військових комісар, голова районної ветеранської організації та помічник народного депутата України А.Євлахова. Вітаючи зі святом Перемоги висловили слова глибокої вдячності та поваги ветеранам, вчинок яких є безцінним і вічним. Дякували й бійцям, які нині захищають кордони України. Згадали і про загиблих воїнів АТО/ООС Юрія Костюченка та Максима Авдієнка. Вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання, а настоятель Свято-Миколаївського храму отець Павло відправив поминальну літію.

На завершення заходу відбулась тематична концертна програма «Хай буде мир на всій землі!», підготовлена працівниками культури.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply