» » День рятівника – свято сильних і мужніх

День рятівника – свято сильних і мужніх

Сьогодні в в Україні відзначають День рятівника. З нагоди професійного свята привітати колектив Сновського районного сектору У ДСНС України в Чернігівській області завітав міський голова Олександр Медведьов та во. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко. Вони подякували рятівникам за мужність і самовідданість при виконанні своїх професійних обов’язків, відповідальність і постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля рятування життя людини. Керівники громади та району побажали якомога менше тривожних викликів на роботі, а вдома – миру, достатку і злагоди.

За поданням т.в.о. начальника районного сектора Романа Силенка Почесними грамотами міської ради та райдержадміністрації нагороджено головного інспектора Сновського РС У ДСНС України у Чернігівській області, капітана служби цивільного захисту Дмитра ГАВРИЛЕНКА, командира відділення 8 ДПРЧ (м.Сновськ) старшого прапорщика служби цивільного захисту Михайла КИЯНОВА та пожежного-рятувальника 8 ДПРЧ (м.Сновськ),  сержанта служби цивільного захисту Володимира ГЕЦЯ. Подяку райдержадміністрації оголошено пожежному-рятувальнику 8 ДПРЧ (м.Сновськ), прапорщику служби цивільного захисту Сергію ПОМІСЯЧНОМУ.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» – цей девіз якнайкраще відображає  нелегкі будні рятувальників, тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, і скромно каже, що це їхня робота. Дякуємо вам за сміливі і шляхетні вчинки. Зі святом!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради