» » День села Кучинівка

День села Кучинівка

У неділю, 5 серпня, гостинне село Кучинівка святкувало черговий «день народження».

На свято завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та головний редактор районної газети «Промінь» Олена Компанець, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради Наталія Смоляк.

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Вітаючи усіх присутніх зі святом, в.о. старости Олена Недвига  побажала жителям  міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села, об’єднаної громади і всієї України.  «Щиро вдячна всім жителям села, які небайдужі до проблем громади, беруть участь у житті села», – зазначила Олена Миколаївна. Окрему подяку висловила керівництву міської ради за підтримку у проведенні свята, спонсорам Божку Г.Н., Веселому О.Д., Ковалю І.Л., засновникам ПрАТ « Щорський завод продтоварів», Скоробагатьку С.М., Василенку В.І., Іванченку С.М., П»ятківській Л.В., Скороходу О.М., Самусенко Л.І., Булденко Д.М., Бевзу П.П.,Коробко Г.М., Компанець О.І. за надану допомогу, небайдужим мешканцям села за організацію частування .

Міський голова з теплими словами звернувся до жителів  та гостей громади. Він запевнив, що та робота, яка проведена в селі уже, буде і надалі проводитися, а її кінцева мета  –   процвітаюче село.

«В цьому році здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття ділянок доріг по вулицях Підгальська та Центральна (вартість майже 1,5 млн. грн.), зроблено ямковий ремонт по вулиці  Центральна.  За поданням в.о. старости проведено підсипку та грейдерування доріг по вулицях Зарічна, Зелена, Садова, Міліаративна, Вишнева, Підгальського. За підтримки народного депутата А.Євлахова планується будівництво футбольного поля зі штучним покриттям», – повідомив міський голова.

Олександр Олександрович привітав селян зі святом та побажав кожному із присутніх розквіту і процвітання, благополуччя і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. «Нехай живе ваше рідне село Кучинівка, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку». 

Після вітального слова міський голова вручив Почесні грамоти та Подяки міської  ради: Ковалевській Л.Г., Апецько О.М., Мелащенку М.В., Кривенку М.М., Терещенко Т.В., Шевченко Н.Б.

Протягом свята звучали слова шани на адресу учасників художньої самодіяльності, найстарших жителів села, молодих матерів, подружніх пар (які прожили в шлюбі 25,  навіть 55 років), «супер бабусі» (у якої 10 онуків) тощо. Кожній з цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та подарунки.

Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт за участю талановитих діток та дорослих виконавців. Завітали на свято майстрині Сновська.

По закінченню концерту відбувся розіграш безпрограшної святкової лотереї. А на завершення святкування Дня села,  односельчан та гостей свята, пригощали гарячим пловом, солодощами та солодкою водою.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply