» » День села Низківка

День села Низківка

Напередодні свят Дня захисника Вітчизни, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, незважаючи на спекотну погоду,  у суботу  12 жовтня  жителі  та гості села поспішали до сільського клубу, де зручно розташувались, чекали святкового дійства.

На свято завітали секретар міської ради Наталія Самойлова, депутат міської ради  Павло Тютюнник, заступник начальника відділу організаційно- кадрової та інформаційної роботи міської ради Наталія Смоляк.

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Ведучі Юрій Романюк та Любов Петрик з приємністю оголосили про початок свята, яке відкрила в.о старости Людмила Гордієнко, яка  від усього серця вітала теплими словами односельчан. Людмила Миколаївна  подякувала за допомогу в організації свята міській раді (міський голова Олександр Медведьов), депутату міської ради Павлу Тютюннику,  директору ПСП «Сновський» Сергію Скоробагатьку.  Також побажала селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту кожному члену громади, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Секретар міської ради Наталія Самойлова  привітала жителів  села зі святами та побажала миру, спокою, впевненості в завтрашньому дні, реалізації всіх мрій. За активну участь у житті громади та з нагоди Дня села  Наталія Володимирівна вручила Почесну  грамоту міської ради  Любові Петрик. Подяку міської ради  було оголошено Аліні Юрець.

Зі словами вдячності звернулися ведучі дійства до воїнів АТО, які захищали та нині захищають нашу Батьківщину на сході України. Це Станіслав Куценко, Юрій Потапуко, Микола Зінченко, Олександр Левенець, Сергій Полсьмак, Іван Кожем`яцький.

Приємними словами згадали ліквідаторів аварії на ЧАЕС, своїх односельців Олексія Шевченка, Віктора Волкова, Михайла Куценко, Володимира Терещенко, Олега Мелащенко, Анатолія Гордійко, які брали участь у ліквідації катастрофи, ризикуючи власним життям.

Привітали також і воїна­афганця, який пройшов дорогами війни в чужій країні та бачив смерть своїх товаришів Володимир Шевченко.

Щирі слова в свою адресу почули і найстарші жителі Михайло Апанасько, якому у цьому році виповнилося 95 років та Марія Травченко, яка відсвяткувала 90 років. Вітали ювілярів з 75, 80 та 85 річчям.

Окремо добрими словами згадали людей, які зробили вагомий внесок у розвиток села.

Пригощали ведучі шампанським та цукерками сімейні пари, які цього року святкують 25 років весілля (Ніна та Олександр Терещенки); 30 років (Олександр та Лариса Руденко); 40 років (Володимир та Ніна Мельничук, Григорій та Галина Погребний);  45 років (Олексій та Тамара Войтех); 55 років (Василь та Галина Андріяненко), 60 років (Іван та Валентина Піддубних).

Були музичні привітання і подарунки багатодітній мамі Альоні Моїсеєвій. На жаль вона хворіє і потребує фінансової допомоги на операцію. Якщо є у когось можливість надати спонсорську допомогу, можете звернутися до в.о. старости Людмили Гордієнко, яка надасть відповідну інформацію.

Доказом того, що у Низківці  проживають надзвичайно талановиті люди, була виставка вишитих робіт.

Протягом свята розважали людей  колектив художньої самодіяльності під керівництвом завідуючої сільським клубом Оксани Шевченко,  який тривав понад 3 години. З гумором та любовʼю підійшли до організації свята місцеві артисти, які не тільки співали про рідне село, про кохання, про матерів, але виступали у  гумористичних виставах.

Організатори свята гостинно пригощали всіх присутніх і скибками з салом з огірком, і смачною кашею.

Після святкових заходів Наталія Самойлова разом з депутатом міської ради  Павлом Тютюнником та в.о. старости Людмилою Гордієнко відвідали сільську бібліотеку. В ході зустрічі було позитивно відзначено роботу бібліотекаря, як творчого та відповідального працівника, відданої своїй професії. До уваги гостей була запропонована виставка “Моє рідне село”.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply