» » День села у Хотуничах

День села у Хотуничах

На  свя та Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника Вітчизни, та Дня українського козацтва жителі сіл Хотуничі, Камка та Крестопівщина у сільському будинку культури відзначали День села. Відтак, потрійний привід для святкування спонукав жителів громади та гостей провести цей день весело, атмосферно та незабутньо. Жителів  громади привітали в.о. старост Микола Бондар, перший заступник міського голови Іван Орда, отець Андрій, голова ветеранської організації Людмила Кравець.

Всі бажали присутнім перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій на благо територіальної громади та рідної України.

Від імені  виконавчого комітету, депутатів міської ради та від себе особисто зі святом громаду привітав перший заступник голови міської ради Іван Орда: «Найбільше багатство нашого краю – це його люди, якими ми пишаємося, Дякуємо за відмінну роботу працівникам соціальної сфери, виробничникам, аграріям. Переконаний, що ідучи дорогою випробувань, перед кожною людиною стоїть завдання – не розгубити людського, не втратити життєвих орієнтирів, не відірватися від землі, від того краю, де ти народився і зріс. Зичу вам міцного здоров’я, щастя та родинного затишку». Іван Григорович нагородив грамотами міської ради  за активну участь у житті громади та з нагоди відзначення Дня села Наталію Комісаренко та Тетяну Рощину. Подяки міської ради оголосили Наталії Романенко та Ігорю Іванчику.

До привітань долучилася Людмила Кравець, яка  вручила Почесну Грамоту обласної ради ветеранів і нагрудний знак голові ветеранської організації с. Хотуничі Ларисі Покрова за патріотичне виховання підростаючого покоління і високу громадянську позицію.

Після урочистої частини та привітань розпочалася концертна програма. Ведучі концерту Лариса Безручко та Світлана Вовчок від усього серця вітали теплими словами односельчан.

Батути і солодка вата для дітей, щирі слова гостей свята, виставки робіт народних умільців-аматорів, музичні вітання від солістів Хотуницького будинку культури  і Камського клубу, Віктора Свириденка – все створювало атмосферу святковості.

З нагоди свята вітання зі сцени надсилали учасникам бойових дій, учасникам АТО, воїнам-афганцям,  ліквідаторам аварії на ЧАЕС, найменшим і найстаршим жителям, цьогорічним ювілярам, матерям-героїням, першокласникам, ветеранам праці. Згадали іменинників, які народилися у жовтні,  привітали молоду пару, яка одружилася у цьому році, та батьків трьох новонароджених. Кожній з цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та подарунки.

До проведення свята  долучилися Сновська міська рада на чолі з головою Олександром Медведьовим,   обласний депутат Григорій Божок та директор ПСП ’’Прогрес’’ Вадим Сорокін. Подяка від жителів Хотуницької громади була депутату міської ради Ларисі Безручко за встановлення зупинки в с. Камка, де зупиняється шкільний автобус. А вона у свою чергу подякувала підприємцям  і залізничникам за підтримку і взаєморозуміння.

Після концерту відбувся розіграш безпрограшної святкової лотереї. А на завершення святкування Дня села  односельчан та гостей свята, частували гарячими стравами, до приготування яких приклали руки небайдужі жінки села. Господині отримали багато приємних відгуків від своїх односельців.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної робот міської ради

Leave a Reply