» » День села у Кучинівці відзначили у неділю 4 серпня

День села у Кучинівці відзначили у неділю 4 серпня

Виконуюча обов’язки старости Олена Недвига у вступному слові привітала всіх односельців зі святом і висловила подяку їм за розуміння та співпрацю, відзначивши, що найбільше багатство села – це його люди. Вона також подякувала спонсорам, які відгукнулися і надали допомогу для організації свята.

Голова міської ради Олександр Медведьов, який взяв участь у Дні села, побажав Кучинівці процвітання, стабільності та розвитку, а її жителям – почуватися захищеними і впевненими у завтрашньому дні.

–  Завдяки утворенню об’єднаної громади у  2017 році у Кучинівці було здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній на суму майже 1,5 млн грн. У  2018 роцібуло продовжено капремонт дороги по вулиці Центральній на суму1 392,7 тис. грн, здійснено валку аварійних дерев на суму 7 тис. грн, встановлено 4 дорожні знаки вартістю 3 тис. грн, закуплено товарів для потреб села  на суму 28 тис. грн. Виділено на святкування Дня села 6 тис. грн. На жовтень 2019 року заплановано будівництво вуличного освітлення по вул. Попудренка та Шевченка на суму 294,4 тис. грн, – сказав Олександр Олександрович.

Він запевнив, що міська рада і надалі надаватиме підтримку і допомогу на вирішення соціально-побутових питань.

За плідну працю на користь громади та активну життєву позицію Олександр Медведьов  вручив Почесну грамоту міської ради завідуючій Кучинівським сільським клубом Наталії Лагуті  та оголосив подяку комірнику шкільної їдальні Кучинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Людмилі Чулінді.

З вітальним словом до своїх земляків звернулася депутат міськради, директор ТОВ «Промінь-Медіа» Олена Компанець.

Свято вдалося на славу! Значна заслуга в цьому була місцевих працівників культури та самодіяльних артистів, які підготували чудову концертну програму. На святі привітали і вручили подарунки  майбутнім першокласникам, яких у цьому році буде 8, номінантам «Зразкова сім`я» та «Гостинна садиба», найстарішій жительці села та 90-літнім ювілярам року, молокозбирачам. Грошову нагороду отримала команда сільських спортсменів, які активно представляють Кучинівку на різних змаганнях. Не забули про іменинників, у яких дні народження припали саме на 4 серпня, та привітали чотири пари двійнят (адже саме в неділю відзначався День двійні в Україні). Прикро, що в цьому році у найбільшому селі громади не народилося жодної дитини, тож привітали дві родини, у яких є дітки до року.

Піснями і подарунками вітали подружжя, які в цьому році відзначають срібні весілля, а особливе щемним вийшло привітання парі, яка разом уже 60 років!

Відзначила в.о. старости і листоношу Наталію Рябченко, яка разом з діловодом Оксаною Апецько були ведучими свята. Саме завдяки ініціативі Наталії і її безпосередній участі у парку було створено фотозону «Я люблю Кучинівку», де охоче фотографувалися і жителі села, і гості свята.

Після концерту було розіграно 270 призів у безпрограшній лотереї.

На Дні села для дітей працював батут, бажаючим наносили аквагрим, всі учасники свята мали можливість скуштувати плов, поласувати солодкою випічкою та свіжими дарами природи з городів кучинівців.

Фіналом свята стала вечірня дискотека.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

Leave a Reply