» » День села у Тур’ї

День села у Тур’ї

За традицією 21 вересня, на свято Різдва  Пресвятої Богородиці, мешканці села Тур’я відзначають День села. Цьогоріч на свято завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова райради Ніна Кухаренко, головний редактор районної газети «Промінь» Олена Компанець, депутат міської ради Тетяна Булденко, директор страхової компанії «Гарантія» Тетяна Діщенко.

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Із теплими словами до своїх односельців звернулась в.о. старости Тамара Мартиненко та подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.

Міський голова привітав усіх присутніх зі святом Різдва  Пресвятої Богородиці, 75-річницею визволення Сновщини від нацистів та з Днем села. Підкреслив, що як людина, так і кожне село мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію.

«Добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село. А ми, керівництво громади, зробимо все можливе, аби ваші побажання здійснювалися. В цьому році зроблено ремонт дорожнього покриття вул. Усіка, вул. Лащенка. Заплановано будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги загальною вартістю майже 5 млн. грн. Будівництво буде відбуватись за президентською програмою «Сільська медицина», – зазначив міський голова.

Очільники громади та району найактивнішим жителям села вручили Почесні грамоти та Подяки. Відзнаки міської ради отримали: Олександр Данильченко, Михайло Коваль, Микола Тулуп, Наталія Коваль, Ірина Вересова.

Гідно пошанували на святі (і піснями, і  дарунками) тур’янців: і тих, кому 80 та 90 років, і тих, хто тільки починає пізнавати ціну дитячих радощів, а також воїнів АТО, чорнобильців, воїнів-афганців, багатодітні родини, сімейні пари, які прожили в шлюбі 25 та 50 років. Згадали іменинників, які народилися 21 вересня, та відмітили людину у якої найкраща оселя в селі. Місцеві аматори художньої самодіяльності підготували чудовий святковий концерт. Відбувся розіграш безпрограшної святкової лотереї. Завітали на свято і майстрині зі Сновська. А на завершення святкування Дня села,  односельчан та гостей свята частували гарячим кулішем та солодощами.

В.о. старости села Тур’я Тамара Мартиненко подякувала за допомогу в організації свята міському голові Олександру Медведьову, депутату обласної ради Григорію Божку, лісничому Єлінського лісництва Олександру Данильченку, директору ПСП «Прогрес» Вадиму Сорокіну,  приватним підприємцям Василю Морозу, Миколі Сеньку, Марині Мороз, Миколі Клименку, Вячеславу Івлєву, Валентину Пікусу  та сім’ї Шаповал.   Також побажала селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту кожному члену громади, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської  міської ради

Leave a Reply