» » День села Єліне

День села Єліне

Незважаючи на спекотну погоду,  у неділю  20 червня на свято Святої Трійці жителі та гості села поспішали до сільського клубу, чекаючи  святкового дійства. В залі було людно, а навколо вітала тепла святкова атмосфера.

 

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Ведучі Катерина Захарченко та Людмила Маклюк урочисто оголосили про початок свята. З вітальним словом до присутніх звернувся староста Олександр Артюшенко. Він також висловив вдячність за допомогу в організації свята міській раді на чолі з міським головою Олександром Медведьовим, депутатам обласної ради Ігорю Вдовенку та Олександру Якубіну,  директору ТОВ «Чернігівське ПОЛІССЯ ПЛЮС» Володимиру Жолобецькому, лісничому Єлінського лісництва Вʼячеславу Моцару, Віктору Форишу.

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих героїв  та всіх захисників України.

Привітати Єлінців зі святом приїхали міський голова Олександр Медведьов,  депутат міської ради Наталія Самойлова та директор ТОВ «Промінь – Медіа» Олена Компанець, які від чистого серця зичили присутнім мирного неба, спокою та економічного процвітання.

За активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток  сільської громади та з нагоди Дня села Почесними  грамотами міської ради нагороджено Леоніда МОРОЗА, Віктора ФОРИША  та Ольгу ЛІНСЬКУ.

Зі словами вдячності звернулися ведучі  до воїнів, які захищали та нині захищають нашу Батьківщину на сході України. Це: Олег Шрамченко, Вадим Федосієнко,Сергій Савченко,Олександр Савченко, Андрій Дацюк, Юрій Степанюк, Михайло Гук, Михайло Калетник, Олександр Черняк і Олександр Ванжула.

Окремо добрими словами згадали людей, які зробили вагомий внесок у розвиток села, це: працівники Єлінського старостату, який наразі очолює Олександр Артюшенко, працівники музею на чолі з Володимиром Спасіком, культури, педагоги, медичний та соціальний працівники, приватний підприємець, настоятель церкви святої Покрови отець Володимир та його помічниці тощо.

Були відзначені подружжя, які в цьому році відсвяткували золоте та срібне весілля. Згадали найстарших та наймолодших (до речі протягом останніх 2-х років в Єлінському старостаті народилося 5 немовлят), іменинників-ювілярів.

Кожній з цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та подарунки. Протягом свята дарував святковий настрій яскрава зірка Сновщини   Віталій Довбиш.

Щирі слова в свою адресу почула місцева співачка  Світлана Коротиш, яка подарувала односельцям улюблену пісню.

Доказом того, що в Єліне проживають надзвичайно талановиті люди, була виставка робіт, яку люб’язно представили умільці села: Світлана Коротиш, Ольга Коротиш, Анастасія Шрамченко.

Лунали пісні та вітання невтомним трудівницям, найкращим квітникаркам села Світлані Коротиш, Галині Савенко, Ользі Коротиш, Людмилі Маклюк, Анастасії Шрамченко, Наталіїї Грищенко, Любові Савченко, Марині Мороз, які  були  запрошені на сцену для розиграшу  приза.

По закінченню святкового дійства відбувся розіграш безпрограшної святкової лотереї. А на завершення святкування Дня села односельчан та гостей свята частували пиріжками. До приготування страв до святкового столу приклали руки Марина Мороз, Євгенія Коротиш, Галина Савенко, Тамара Степанюк, Ірина Федосієнко. І під час частування  почули багато приємних відгуків.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради