» » День села Жовідь

День села Жовідь

У суботу  13 липня гостинне село Жовідь святкувало День села.

На свято завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та  депутат міської ради  Олена Компанець.

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Вітаючи усіх присутніх зі святом, в.о. старости Наталія Ховпун  висловила щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село та  побажала жителям міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села, об’єднаної громади і всієї України. Окрему подяку висловила Сновській міській раді,  приватним підприємцям і мешканцям села за допомогу та підтримку у проведенні свята.

Міський голова  Олександр Медведьов з теплими словами звернувся до жителів  та гостей громади. Він запевнив, що та робота, яка проведена в селі уже, буде і надалі проводитися – кінцева мета якої є процвітаюче село.

«За час існування громади в с. Жовідь було відновлено мережу зовнішнього освітлення частини вул. Мозгового на суму  173,4 тис.грн., надавалася допомога на  благоустрій села.

А ще в цьому році планується, продовжити реконструкцію в рамках відновлення системи вуличного освітлення частини вул. Мозгового  в с. Жовідь  на суму  159 тис.грн. За сприянням депутата Анатолія Євлахова, на території села встановлено дитячий майданчик» – повідомив міський голова.

Олександр Олександрович привітав селян зі святом та побажав кожному із присутніх розквіту і процвітання, благополуччя і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. «Нехай живе ваше рідне село Жовідь, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку». 

Після вітального слова міський голова вручив Почесні грамоти та Подяки міської  ради  кращим жителям села.

За сумлінну працю, активну участь у житті громади та з нагоди  Дня села Почесні грамоти та Подяки міської ради отримали Наталія Шеремет –  завідувач фельдшерським пунктом с. Жовідь, Надія Шеремет – діловод міської ради с. Жовідь, Тамара Бондар – голова первинної ветеранської організації, Сергій Шеремет – житель с. Жовідь.

 

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, подружніх пар, учасників АТО, учасників аварії на ЧАЕС, первачків,  іменинників та інших жителів громади. Кожній з цих категорій адресувалися щирі слова, мелодійні пісні та подарунки.

Хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих героїв  та всіх захисників України.

Як завжди, головною окрасою свята стали учасники художньої самодіяльності Сновського будинку культури, народний  аматорський ансамбль української пісні «Калина» (керівник Оксана Бондаревська).  Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім учасникам Дня села гарного настрою. Жовідські  хлопчики та дівчатка  також приємно порадували присутніх своїми яскравими  виступами. Завітали на свято і майстрині Сновська.

По закінченню концерту відбувся розіграш безпрограшної святкової лотереї. А на завершення святкування Дня села,  односельчан та гостей свята, частували гарячим кулішем. До приготування страв до святкового столу приклали руки небайдужі жінки села і під час частування смачних страв почули багато приємних відгуків.

Ігри, танці, забави, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук – свято вдалося на славу. Отож усі жителі будуть з нетер­пін­ням чекати наступного Дня села.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply