» » День села

День села

Щорічно за традицією мешканці сіл відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

12,13 та 14 серпня святкування відбулось в селах Сновське, Гірськ та Жовідь. До заходів залучились керівники громади: перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови Сергій Силенок,  голова районної ради Ніна Кухаренко, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, начальник відділу культури та туризму міської ради Наталія Добненко, які з теплими словами привітали присутніх зі святом та вручили активістам села нагороди та подарунки.

В.о.старост, вітаючи односельчан зі святом, дякували всім, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування та дарували подарунки ювілярам, ветеранам, воїнам АТО, першокласникам, новонародженим та іншим.

З концертною програмою виступали Народний аматорський колектив «Калина» Сновського будинку культури, аматори сільських клубів та місцеві школярі. Розігрувалася лотерея. Присутні мали змогу подивитись виставку народної творчості: рушники, картини, був представлений стенд з фотографіями минулих років.

На святі панувала атмосфера урочистості, добра та веселого настрою. На завершення всі бажаючі частувались козацьким кулішем, млинцями, варениками та іншими наїдками.

Leave a Reply