» » «ДЕНЬ ЄВРОПИ – 2019: СПІВПРАЦЯ ПОЛЬСЬКИХ ГМІН ТА УКРАЇНСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

«ДЕНЬ ЄВРОПИ – 2019: СПІВПРАЦЯ ПОЛЬСЬКИХ ГМІН ТА УКРАЇНСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

В рамках навчального візиту з 14 по 17 травня  на Чернігівщині перебуває делегація  з представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

16 травня делегація(16 чоловік), представлена войтами та бурмістрами Підкарпатського та Малопольського воєводств Польщі, завітала до Сновська. Керівники громади та району радо зустрічали  польських колег. Знайомство відбулось на базі Вищого професійного училища лісового господарства.  Секретар міської ради Наталія Самойлова коротко презентувала нашу громаду за допомогою відеороликів, а міський голова Олександр Медведьов відповів на всі озвучені запитання, детально роз’яснюючи.

Надалі гості ознайомилися з історією створення та роботою Локомотивного депо Сновськ, відвідали Сновський історичний музей, дитячу музичну школу та дитячо-юнацьку спортивну школу.

У великому захваті польські керівники були від юних дарувань музичної школи, які порадували їх своїми виступами.

На згадку про Сновськ польським колегам були вручені пам’ятні сувеніри.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image