» » День юридичної допомоги в міській раді

День юридичної допомоги в міській раді

На виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки 21 липня 2021 року в міській раді відбувся  «День юридичної допомоги» для підприємців та осіб, що бажають розпочати власну справу. Захід відбувся за участю Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації, управління землеустрою та охорони земель ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області, Сновської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Марія Фінюк – заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» ознайомила присутніх із законодавчими аспектами при відкритті власної справи, можливостями отримання інформаційно-консультаційної та фінансової підтримка підприємництва.

Василь Жук – заступник начальника управління фінансового забезпечення, аналізу АПК та розвитку сільських територій – начальник відділу аналізу АПК та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації надав інформацію про юридичні та організаційні тонкощі створення фермерського господарства та можливості підтримки його з боку держави.

Ігор Пузан – начальник управління землеустрою та охорони земель ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області презентував присутнім нововведення у земельному законодавстві України.

Тетяна Біба – начальник Сновської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області розповіла учасникам заходу інформацію щодо системи оподаткування.

Присутні отримати відповіді на запитання щодо започаткування та роботи малого бізнесу.

Презентаційні матеріали:

Презентация_Фонда 2020

СТВОРЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРАРНОГО СЕКТОРУ У 2021 РОЦІ

ТРЕНІНГ Як зареєструвати власну справу в Україні

Відділ економічного розвитку та інвестицій