» » Депутати розглянули низку питань на черговій сесії міської ради

Депутати розглянули низку питань на черговій сесії міської ради

26 липня  відбулась 23 сесія Сновської міської ради сьомого скликання.  В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Григорій Божок, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, керівники структурних підрозділів міської ради та окремих районних установ. Вів сесію міський голова Олександр Медведьов.

На порядок денний  було внесено 29 питань.

Депутати одностайно затвердили Статут Сновської ОТГ, внесли зміни до Програми нагородження відзнаками Сновської міської ради на 2017 – 2021 роки та Програми сприяння виконанню повноважень депутатами на 2017 – 2018 роки.

Начальник фінансового відділу Ліна Савченко звітувала про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року, доповіла по проекту рішення: “Про  внесення змін до рішення міської ради № 20-15/VІІ від 22 грудня 2017 року”.

Депутати  ухвалили рішення про виділення коштів на виконання депутатських повноважень, внесли зміни до структури та загальної чисельності міської ради та до складу виконавчого комітету.

Заслухавши на сесії інформацію головного лікаря ЦПМСД Олени Шарпан депутати одноголосно підтримали рішення про перейменування комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновський центр первинної медичної допомоги». Такий крок необхідно було здійснити, щоб медичний заклад мав змогу заключити договір з Національною службою здоровʼя України. Також Олена Іванівна закликала всіх присутніх заключати декларації  з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Оскільки від кількості декларацій залежатиме рівень фінансування медичного закладу.

Враховуючи динаміку розвитку демографічної ситуації в селі Гірськ  та з метою економії бюджетних коштів прийнято рішення про перейменування Гірської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Сновської міської ради на Початкову школу та про реорганізацію Гірського дошкільного навчального закладу шляхом приєднання до Початкової школи с.Гірськ Сновської міської ради. Пояснення з цього приводу надали секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник міського голови – начальник Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради Олена Коваленко та в.о.старости с. Гірськ Світлана Пищур. Таким чином, в  с. Гірськ замість школи та садочка існуватиме Початкова школа з дошкільною групою, учні 5-9 класів будуть підвозитися до с. Н.Боровичі.

На сесії було розглянуто низку земельних та комунальних питань, дискусію викликало питання  щодо затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Депутати міської ради вирішили доопрацювати це питання і розглянути на наступному засіданні сесії.

Депутати обговорили питання щодо  роботи на території сільських населених пунктів Сновської ОТГ  поштових відділень. Перший заступник міського голови висловив думку, що реалізація пілотного проекту, який запроваджується у Чернігівській області, не принесла позитивних наслідків, натомість спричинила хвилю  невдоволення та скарг від сільського  населення громади. Тому депутати вирішили надіслати звернення   директору філії Чернігівська дирекція  ПАТ «Укрпошта» Олені Дорошенко і донести  проблеми, що виникли у громаді.

Детальніше з рішеннями 23 сесії міської ради сьомого скликання можна ознайомитись на сайті міської ради в розділі «Нормативні документи».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply