» » Депутати Сновщини взяли участь в обласній Спартакіаді

Депутати Сновщини взяли участь в обласній Спартакіаді

21 травня на території навчально-спортивної бази Чернігівської СДЮШОР з лижного спорту відбулась IX-та обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

Розпочалися старти традиційним почесним парадом збірних команд місцевих рад Чернігівщини на чолі з майстром спорту, заслуженим тренером України, головним суддею змагань Петром Лобасом та підняттям Державного прапора України.

Учасників спортивного заходу привітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Цьогоріч у Спартакіаді взяли участь 16 збірних команд із 22 районів.

Команда Сновського району, на чолі з міським головою Олександром Медведьовим, активно долучилась до змагань і взяла участь у всіх запропонованих видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.  Окрім депутатів міської та районної ради, до складу команди увійшли заступник міського голови Сергій Силенок та в.о.старост.

Наша команда посіла 9 місце в загальному заліку. Маємо гарні результати, це: настільний теніс (Володимир Смоляк) – 4 місце, шашки (Валентина Карась) – 5 місце та шахи (Наталія Самойлова) – 6 місце.

Міська рада вдячна всім депутатам міської та районної ради за участь в змаганнях та фінансову підтримку в організації поїздки, а саме: Павлу Тютюннику, Михайлу Булденку, Володимиру Смоляку, Павлу Мірошниченку, Михайлу Михальченку, Василю Морозу, Віктору Форишу, Олені Кожановській, Валентині Карась, Вячеславу Сікачу, Сергію Тєлєгіну, Ігорю Виблову,  Леоніду Іванову, Віталію Пискуну, Володимиру Анопрієнку, Світлані Скідан, та в.о.старост: Анатолію Сірому, Леоніду Морозу та Андрію Ларченко.

Відділ організаційнео-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply