» » Депутати та старости зі Сновщини взяли участь Х обласній спартакіаді

Депутати та старости зі Сновщини взяли участь Х обласній спартакіаді

4 червня на базі СДЮШОР з лижного спорту у Чернігові відбулась десята обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних і сільських рад.

Цьогоріч представники Сновської громади (депутати районної і міської рад та старости) взяли участь у складі збірної команди Корюківського району.

Змагання складалися із п’яти видів спорту: мініфутболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.

Всі учасники змагань напружено боролися за першість, але нажаль наша команда так і  не здобула призових місць.

Як було наголошено організаторами заходу, незалежно від того, якими є результати змагань, всі учасники десятої спартакіади Чернігівщини – справжні переможці. Адже головне завдання спартакіади — залучення депутатів усіх рівнів до участі у спортивних заходах, зміцнення їх здоров’я, організація активного дозвілля і пропаганда здорового способу життя.

Міська рада вдячна всім, хто не залишився осторонь даного заходу. Насамперед, керівникам Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та Вищого професійного училища лісового господарства. А також всім депутатам районної та міської рад, а саме: Павлу Мірошниченку, Світлані Кузьменко, Володимиру Карпенку, Павлу Тютюннику, Павлу Солодовнику, Вячеславу Матвієнку, Володимиру Гордюку та старостам: Анатолію Сірому, Олександру Артюшенко та Андрію Ларченко.

За результатами X депутатської спартакіади з числа кращих буде сформовано збірну команду депутатів Чернігівської області, яка представить нашу область на Всеукраїнській спортивній спартакіаді народних обранців.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю