» » Депутати визначили Сновську міську раду уповноваженим органом управління у сфері орендних відносин

Депутати визначили Сновську міську раду уповноваженим органом управління у сфері орендних відносин

Понад тридцять питань розглядалось на черговій 49 сесії міської ради. Вів засідання міський голова Олександр Медведьов.

Зі звітом про виконання  бюджету Сновської ОТГ за перше півріччя 2020 року та іншими проектами рішень, що стосуються міського бюджету ознайомила заступник начальника фінансового відділу Лілія Гребенюк.

Про нововведення в законодавстві в сфері управління майном комунальної власності розповіла Вікторія Гладченко, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.

Відповідно до законодавства вводиться новий механізм передачі майна в оренду через електронну торгову систему, проведення електронних аукціонів.

З метою врегулювання процесу передачі в оренду майна, що перебуває в комунальній власності об’єднаної територіальної громади, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483, депутати визначили Сновську міську раду Сновського району Чернігівської області уповноваженим органом управління у сфері орендних відносин, встановили хто може бути орендодавцем майна комунальної власності.

З метою продовження договорів оренди без проведення аукціону (для забезпечення безперебійної роботи підприємств, враховуючи допомогу населенню, яку вони надають, зважаючи на важливе соціальне, економічне та стратегічне значення на регіональному та державному рівні) визначили додатковий перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області, а саме:

–          Акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго» з метою надання послуг у сфері теплопостачання споживачам всіх категорій;

–          Приватне акціонерне товариство «Комунальник» у сфері забезпечення населення послугами водопостачання та водовідведення;

– Сновський благодійний фонд «Ми разом», який займається наданням гуманітарної допомоги населенню;

–          Чернігівська філія Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» при наданні телекомунікаційних послуг населенню.

Перший заступник міського голови Іван Орда надав роз’яснення про проведені роботи з питання водопостачання залінійної частини міста. Він повідомив, що після взяття свердловин на баланс та виконання всіх процедурних питань, опублікована заявка в системі Prozorro по відбору організацій для виконання проєктних робіт.

Але наразі, враховуючи пропозицію директора ПрАТ «Комунальник», міська рада пропонує прийняти на баланс ще одну артезіанську свердловину (в якості резервної), яка розташована в зоні лісопарку.

Одноголосно прийняли депутати рішення про намір про прийняття ДП «Сновськрайагролісгосп» до комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Окрім того, депутати розглянули низку земельних питань, з якими ознайомила Валентина Недвіга, начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку.

На завершення сесії обговорили питання щодо відзначення Дня міста. Визначили  в цьому році провести його також у другу неділю серпня (9 серпня), враховуючи карантинні обмеження.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради