» » Депутати затвердили нового керуючого справами виконавчого комітету і вирішили не проводити реорганізацію позашкільних закладів громади

Депутати затвердили нового керуючого справами виконавчого комітету і вирішили не проводити реорганізацію позашкільних закладів громади

19 травня під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулося чергове засідання сесії за участі секретаря міської ради Наталії Самойлової, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, старост. Депутати попередньо розглянули й обговорили на комісіях всі питання порядку денного. Проте не всі вони були підтриманні сесією.

На засіданні  більшістю голосів депутати затвердили Володимира Карпенка на посаду керуючого справами (секретаря) виконкому, який приступить до роботи з 1 червня. Внесли зміни до Програми  покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи, збільшивши  її фінансування з 50-ти до 350-ти тисяч.

Затвердили звіт про виконання бюджету громади за І квартал 2022 року. Дохідна частина виконана на 95,3% – до бюджету надійшло 4,5 млн грн, видаткова частина виконана в сумі 4,46 млн грн. Основним надходженням у структурі доходів загального фонду бюджету є ПДФО, який становить 61,7%.  У відповідь на запитання депутата про те, як планується збалансовувати бюджет у період воєнного стану, начальник фінвідділу Ліна Савченко зазначила, що планується це робити за рахунок оптимізації і державних позик.

Проте оптимізацію, а саме реорганізацію закладів позашкільної освіти Сновської МТГ, депутати не підтримали. Планувалося з чотирьох позашкільних закладів громади злиття двох в один, а саме станції юних техніків та центру дитячої та юнацької творчості. Адже, як зазначила у виступі начальник управлінні освіти Олена Коваленко, з 2000 року жоден гурток у СЮТ не був закритий, а кількість учнів на Сновщині зменшилася вдвічі – з 4050 до 2051. При цьому планувалося зберегти всі технічні гуртки на базі СЮТ і всіх не пенсіонерів закладу працевлаштувати. Але цей проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.

З порядку денного депутати вирішили зняти питання про надання згоди на звільнення ПрАТ «Комунальник» від сплати орендної плати за договорами оренди на період воєнного стану.

Решта питань порядку денного – про передачу майна та земельні питання, депутатами були підтримані одноголосно.

На завершення сесії Олександр Медведьов подякував всім виробникам хліба, які працювали в складних умовах окупації, та закликав і надалі підтримувати місцевий хлібозавод, купуючи  хліб його виробництва. Саме його працівники ризикуючи життям випікали найбільше хліба і розвозили його по селах та місту, забезпечуючи потребу населення Сновщини.

Перед депутатами і присутніми в залі засідань виступили Наталія Байбарацька, яка прийшла на сесію, з закликом про перехід церков громади до ПЦУ. Міська рада підтримує цю позицію і нагадує, що в Україні церква відділена від держави, і саме прихожани на своїх зборах повинні вирішити приналежність її до українського патріархату.

Відеозапис сесійного засідання можна переглянути на офіційному Ютуб-каналі Сновської міської ради тут.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю