» » ДЕРЕВА, ПОСАДЖЕНІ НА ВУЛИЦІ ЗА ПАРКАНОМ – ВЛАСНІСТЬ МІСЬКОЇ РАДИ

ДЕРЕВА, ПОСАДЖЕНІ НА ВУЛИЦІ ЗА ПАРКАНОМ – ВЛАСНІСТЬ МІСЬКОЇ РАДИ

Працівники ЖЕД розпочали розчистку вулиць міста від чагарників, дерев та гілок, які заважають пішоходам, проїжджати приватним автомобілям і спецтранспорту – пожежним, грейдерам та тракторам, що чистять дороги від снігу, тощо. Роботи проводилися по вулицях Свободи, Попудренка, Максименка, Садовій, будуть продовжені й на інших.
Проте не всі жителі Сновська адекватно реагують на обрізку дерев і перешкоджають працівникам ЖЕД: «Ви садили ці вишні чи абрикоси, що спилюєте тепер!»
У зв’язку з цим, нагадаємо всім Правила благоустрою населених пунктів. Зелені насадження, які ростуть у дворі – власність господарів подвір’я. А дерева та кущі, посаджені тим же господарем за парканом, на вулиці – власність міської ради. Тому і спилювати їх без згоди господаря має право міська рада (в даному випадку – комунальне підприємство «Щорська ЖЕД»). А от господар, щоб спиляти дерево під своїм парканом, повинен отримати дозвіл у міській раді. Також не можна висаджувати дерева під лініями електропередач.
До речі, інспектор з благоустрою міськради попереджає жителів, не залишати на вулицях дрова, пиломатеріали і будівельні матеріали та не встановлювати спеціально перешкоди (наприклад великі камені), що заважають чи обмежують рух транспорту. Зокрема, взимку по вул.Б.Хмельницького грейдер, що чистив вулицю, наїхав на один з таких каменів та бетонні стовпи, що лежали біля будинків і були заметені снігом. При цьому пошкодилася ходова частина спецтехніки, ремонт її обійшовся у 20 тис. грн з місцевого бюджету. Зафіксовано кілька випадків, коли гілки розбивали дзеркала на спецтехніці. Тому зараз і ведуться роботи з розчистки вулиць від зелених насаджень, що заважають вільному проїзду техніки.
Закликаємо не перешкоджати працівникам ЖЕД!

Leave a Reply