» » Держава у смартфоні: Дією користується понад 20 мільйонів українців

Держава у смартфоні: Дією користується понад 20 мільйонів українців

Уже майже 4 роки Дія доводить: держава у смартфоні — це не перспектива далекого майбутнього, а нова реальність. Дія стала попкультурою та посіла важливе місце в життях українців: застосунком користується понад 20 мільйонів громадян. Це кожен другий житель нашої держави.

«Дія — це революційний продукт, який не схожий на застосунки інших держав. Він працює швидше як Uber, Booking, Airbnb, PayPal. Ми вже відцифровували і запустили сотні послуг. І зараз Дією користуються 20 мільйонів українців. Ми й надалі прибираємо бюрократію, усуваємо людський фактор, робимо взаємодію з державою простішою. Нашим досвідом цікавляться десятки країн. Але найважливіше, що ми змінили цифрову культуру. Тепер кожен урядовець спочатку думає про запуск онлайн-послуги в Дії, а не офлайн», — зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.

Дія кардинально змінила філософію відносин держави та громадян. Завдяки застосунку держава перетворилася на зручний сервіс, з яким кожен може взаємодіяти у кілька кліків, не виходячи з дому. Сьогодні в застосунку 14 цифрових документів та понад 30 електронних послуг, якими мільйони українців щодня користуються в різних життєвих ситуаціях.

Тепер замість того, щоб ходити по держустановах, стояти в чергах та збирати документи, необхідну послугу можна отримати швидко та зручно у своєму смартфоні. Від шерингу авто — до замовлення довідки чи витягу, від сплати штрафу — до програми єВідновлення, яка дозволяє відбудувати пошкоджені через російську агресію домівки.

У Дії українці змінюють водійське посвідчення, перереєстровують авто, донатять на Армію дронів та купують військові облігації. А ще разом з Дією відкривають банківські рахунки, отримують посилки, підписують документи та платять податки.

Команда Мінцифри вдячна кожному, хто користується Дією. Разом ми будуємо найзручнішу цифрову державу у світі.

Міністерство цифрової трансформації України