» » Державній службі зайнятості 30 років

Державній службі зайнятості 30 років

21 грудня Державна служба зайнятості святкує 30-ту річницю від дня її утворення.

З цієї нагоди за участі міського голови Олександра Медведьова та в.о.голови райдержадміністрації Володимира Карпенка відбулися урочисті збори трудового колективу Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

З вітальним словом звернулася до колег Раїса Аникієнко, директор Сновської районної філії. Вона зазначила, що тут працюють  досвідчені фахівці, які мають достатній досвід роботи та високий рівень професійної підготовки, деякі з них стояли у витоків створення служби зайнятості.

Щирі слова вдячності на адресу фахівців висловив міський голова Олександр Медведьов:

 «Ви щодня стикаєтеся з життєвими проблемами тих, хто залишився без роботи. Я вірю, що тут працюють лише люди з великим щирим серцем, гострим розумом та високим рівнем професійної підготовки. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла.

Від щирого серця вітаю вас зі святом та бажаю здоров’я, сил, наснаги,  успіхів у роботі, достатку, родинного затишку, миру і злагоди».

До привітань долучився в.о.голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Під час урочистостей було відзначено Почесними нагородами кращих працівників служби зайнятості.  За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості України, соціального захисту населення від безробіття та з нагоди святкування 30-ї річниці створення державної служби зайнятості Почесними грамотами міської ради нагороджено МАКСИМЕНКО Надію Іллівну та ПАРЕНЧУК  Наталію  Миколаївну, Почесною грамотою РДА  – КРИМСЬКУ Тетяну Михайлівну, Подяку Чернігівського обласного центру зайнятості оголошено Анікієнко Інні Вікторівні.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради

Довідково:

Протягом 2020 року 1076 на обліку перебували безробітних. З них працевлаштовано 355 безробітних, проходили навчання 65 безробітних, взяли у часть у громадських роботах 67 безробітних. Компенсація єдіного внеску здійснено 6 роботодавцям.

Протягом 2020 року прийнято 419 вакансій від 116 роботодавців. Рівень комплектування вакансій складає майже 90 %.

Постійна проводиться профорієнтаційна робота з молоддю.