» » Десять років у сільському господарстві

Десять років у сільському господарстві

Енергійний, доброзичливий, завжди позитивний молодий керівник Віталій Пискун на посаді директора ПСП «Чепелівське» працює вже 10 років. Розпочав кар’єру в сільському господарстві з 2005 року керуючим відділенням підприємства.

У кожного доля складається по-своєму. Віталій Анатолійович мріяв колись стати пожежним. Але кохання змінило все. Сам він з Новогород-Сіверського. Його майбутня дружина там навчалася в медичному коледжі. Тож згодом він поїхав з рідного міста за нею на Сновщину.

Зі своєю щасливою родиною вони живуть у Сновському, разом з дружиною виховують донечок-красунь. Вони сім`єю дуже люблять разом їздити відпочивати і на море, і в гори. Живучи в селі, не тяжіють до міста.

На роботі Віталій Пискун зважено приймає рішення, дбає про колектив, у якому працює зараз 18 чоловік. За підприємством закріплено на умовах оренди понад 1300 га ріллі, яка вся обробляється. Завдяки Віталію Анатолійовичу активно ведеться робота з впровадження нових  технологій в сільському господарстві, оновлюється тракторний парк. На запитання про продаж землі в Україні, сказав, що йому, як керівнику, було б краще її придбати ніж орендувати. Бо сьогодні люди здали йому в оренду, а завтра – іншому. Готову, розроблену ділянку. Тож важко будувати плани на майбутнє.

Він постійно надає всебічну допомогу на розвиток сіл, де орендує землі. В.о старости Марія Мороз щиро дякує йому: «Він – справжній господар, і моя права рука». Односельці обрали Віталія Пискуна депутатом міської ради, бо довіряють йому, а він має неабиякий авторитет і повагу серед них.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply