» » «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті (ДІЄМО)»

«Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті (ДІЄМО)»

Надалі тривають професійні навчання під керівництвом координатора проекту Тетяни Романової.

Так, на минулому тижні у м.Чернігові в рамках проекту «ДІЄМО» проходив триденний тренінг «Антикорупційні механізми в сфері освіти та медицини», в якому  взяли участь представники освіти, медицини, міської ради, громадських організацій та депутати. Окрім Тетяни Романової заняття проводили  фахівці-експерти Павло Пущенко та Олександр Радчев.

Навчання безкоштовні і відбуваються за підтримки міжнародної організації Глобал Ком’юнітіз (Global Communities)

Всі три дні пройшли дуже насичено та плідно. Учасники залюбки долучились до виконання завдань у групах, обговорили нові ідеї візуальної частини для “Бюджету для Громадян 2020” та про наміри оголосити додатково конкурс на кращу ідею від громадськості щодо обкладинки цього видання, ознайомилися з інформацією щодо створення умов для забезпечення прозорості інформації про бюджет тощо.

«Є громади, які запам’ятовуються своєю креативність, допитливістю. А Сновська громада точно запам’ятається своєю неординарністю. Але всі громади, з якими доводилось працювати, об’єднує єдине – бажання робити позитивні зміни в громаді», – зазначила Тетяна Романова.

Всі дуже вдячні за проведений тренінг, адже дізналися багато нового і корисного про те, як долучатися до участі в бюджетному процесі та впливати на формування бюджету своє громади.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply