» » ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПРИНОСИТЬ ПРОЗОРІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ В МЕДИЦИНІ ТА ОСВІТІ

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПРИНОСИТЬ ПРОЗОРІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ В МЕДИЦИНІ ТА ОСВІТІ

20 серпня, в рамках проекту «ДІЄМО», відбулось представлення оцінки бюджетної прозорості та ефективності в сфері освіти та медицини.

У заході взяли участь міський голова Олександр Медведьов та його перший заступник Іван Орда, працівники освіти та медицини, представники фінансового та економічного відділів міської ради та інші.

В ході зустрічі координатор проекту Тетяна Романова ознайомила присутніх  з результатами оцінювання, яке  провели експерти Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” в межах проєкту «ДІЄМО» («Децентралізація приносить прозорість та ефективність в сфері освіти та медицини»).

Об’єктом цього моніторингу є публічні кошти, що акумулюються в галузях освіти та охорони здоров’я на рівні ОТГ. Предметом є їх ефективність, підзвітність та цільове спрямування.

Метою моніторингу виступає допомога громадам та органам місцевого самоврядування в запровадженні рішень та практик бюджетної прозорості та залучення громадян до участі в процесі управління у галузях “Освіта” та “Охорона здоров’я”, що, у свою чергу, сприятиме підвищенню підзвітності органів місцевого самоврядування у відповідних сферах.

Звіт додається