» » Діалог між народними депутатами України від Чернігівщини та представниками місцевого самоврядування

Діалог між народними депутатами України від Чернігівщини та представниками місцевого самоврядування

У четвер відбулася робоча зустріч представників громадськості, депутатів обласної ради, районних рад і об’єднаних територіальних громад за участі народних депутатів України від Чернігівщини – Максима Зуєва (округ №207), Антона Полякова (окргу №206), Олега Семінського (округ №205), Валерія Зуба (округ №209) та їхнього колеги по Парламенту Сергія Гривка. Участь у зустрічі  взяв міський голова Олександр Медведьов.

Захід відбувся за ініціативи народних депутатів. Провів його  виконавчий директор громадської організації Місцева Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад Чернігівщини» Сергій Павленко.

На початку зібрання перед присутніми виступив  голова обласної ради Ігор Вдовенко зазначивши, що в Україні завершується процес децентралізації і Чернігівщина в цьому плані «не пасе задніх», а навіть займає лідируючі позиції. Він  повідомив, що в області вже утворено 45 ОТГ і процес об’єднання триває. Серед іншого зазначалося, що важливим питанням на сьогодні є наповнення місцевих бюджетів новостворених громад, адже без реальної фінансової підтримки неможливе успішне завершення децентралізації.

У результаті діалогу та дискусій, учасники зустрічі визначили актуальні проблемні питаня, розв’язання яких можливе лише у Верховній Раді України та Кабінеті Міністрів України. Народні депутати України від Чернігівщини у своїх виступах зазначали, що озвученою сьогодні інформацію володіють, адже чули її від людей в округах, і над окремими напрямками вже працюють. Враховуючи суспільну значимість та актуальність заходу, парламентарі пообіцяли опрацювати та озвучити питання в стінах парламенту, а також висловили сподівання, що подібні зустрічі будуть постійними.

https://chor.gov.ua/nasha-diyalnist/novini/item/8609-v-oblasnii-radi-vidbuvsia-dialoh-mizh-narodnymy-deputatamy-ukrain

Leave a Reply