» » Дітям загиблих Героїв вручено «Батьківські серця»

Дітям загиблих Героїв вручено «Батьківські серця»

До Дня захисників і захисниць України Сновщину відвідали представники громадської організації “Всеукраїнське військо-цивільне об’єднання Бойове Братерство України”, серед яких були генерал-майор Володимир Курдюк, командир Чернігівського полку Юрій Русанов та офіцер проєкту “Батьківське серце” в Чернігівській області  Аліна Клепак.

Вони привезли  пам’ятні іменні срібні кулони “Батьківське серце” десятьом діткам Сновщини, батьки яких загинули захищаючи Україну від російських окупантів.

Участь у церемонії вручення взяли міський голова Олександр Медведьов та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко. Вони побажали родинам загиблих українських солдат-земляків мирного і світлого майбутнього, запевнили у підтримці їх міською радою з будь-яких питань та вручили дітям солодкі подарунки.

Додамо, що проєкт “Батьківське серце” передбачає також надання гуманітарної допомоги дітям військовослужбовців, які загинули. Незабаром діти зі Сновщини завдяки цій громадській організації поїдуть на оздоровлення за кордон.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю