» » » ДК 021:2015 :71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)меж адміністративно-територіальної одиниці м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області): UA-2024-02-16-004997-a, відкриті торги з особливостями

ДК 021:2015 :71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)меж адміністративно-територіальної одиниці м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області): UA-2024-02-16-004997-a, відкриті торги з особливостями

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

Найменування замовника:    Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області;

Місцезнаходження замовника: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ, вул. Незалежності будинок 19;.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадськи

х формувань: 04061932

Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 :71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)меж адміністративно-територіальної одиниці м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області)

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  UA-2024-02-16-004997-a

 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 195000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена згідно середньої вартості на ринку даних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Керуючись:

Та враховуючи необхідність поповнення матеріальної складової резервного фонду Сновської міської ради, необхідно придбати:

Назва закупівлі: ДК 021:2015 :71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)меж адміністративно-територіальної одиниці м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області).

Очікувана вартість закупівлі: 195000,00 грн.

                                                      

  

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

на закупівлю послуг:

 

ДК 021:2015:71250000-5:Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)меж адміністративно-територіальної одиниці м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області)

  1. Підстава для надання послуги: Земельний кодекс України, Закон України «Про землеустрій», Рішення Сновської міської ради 11 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці – м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області » від 10.2021р. № 24-11/VIII.
  1. Характеристика об`єкта:

Код КОАТУУ, назва населеного пункту та площа:

  • Код КОАТУУ: 7425810100;
  • Код КАТОТГГ- UA 74020050000033944

3)  м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області

  • Орієнтовна площа міста – 1282 га
  1. Замовник : Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області (04061932)

 

  1. Виконавець: ______________________________________________________________
  2. Вихідні дані (надає Замовник):

5.1. Рішення Сновської міської ради 11 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці – м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області » від 28.10.2021р. № 24-11/VIII

5.2. Збір вихідних даних для виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення меж м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області здійснюється Замовником спільно з Виконавцем робіт, співпрацюючи із службами, організаціями та установами, які зберігають документи, що є вихідними даними. Інші вихідні дані надаються Замовником лише за їх наявності. Суб’єктом  подання  проекту на погодження до облради і на затвердження – до ВРУ через Кабмін виступає Замовник.

5.3. Роботи мають бути виконані на актуальних матеріалах топографо-геодезичних вишукувань М 1:2000. За результатами здійснення заходів із землеустрою має бути розроблений проект землеустрою щодо встановлення меж м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області, відомості про межі  громади повинні бути внесені до Державного земельного кадастру.

Виконавець зобов’язаний здійснити:

-обчислення площі земель в існуючих (за наявності) та проектних межах адміністративно-територіальної одиниці

-розробку проекту землеустрою щодо встановлення  меж м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області;

-супровід і захист своєї роботи самостійно до досягнення результату і надання послуги в повному обсязі.

– Виконавець забезпечує переведення отриманих цифрових даних у відповідний формат для можливості публікації в геоінформаційній системі (*.gdb; *.mxd). Для підтвердження учасник повинен мати досвід зі створення геоінформаційних інструментів для систематизації та управління даними – базових геопросторових даних геоінформаційної системи/ розроблення геопорталу, який підтверджується договором та актом виконаних робіт.

-Матеріали по складу та змісту повинні відповідати статті 461 Закону України «Про землеустрій».

Підстава для виконання робіт (послуг):

Земельний кодекс України;

Закону України «Про землеустрій».

  1. Документи і матеріали, що повинні бути представлені за результатами наданих послуг:

6.1 Проєкт землеустрою щодо встановлення меж м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області  розроблений відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» у друкованому вигляді та в електронному вигляді.  Цифрові дані на електронному носії у форматі, який передбачає можливість їх публікації в геоінформаційній системі, а також у структурованій базі геопросторових даних (*.gdb; *.mxd).

З метою забезпечення наповнення Державного земельного кадастру відомостями про встановлення меж м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області, Виконавець після затвердження проєкту землеустрою забезпечує передачу відповідному територіальному органу Держгеокадастру матеріали проєкту землеустрою в електронному вигляді для внесення до бази даних Державного земельного кадастру. Склад та зміст проєктів землеустрою повинен відповідати вимогам статті 461 Закону України «Про землеустрій».

6.2 Проєкт землеустрою щодо встановлення меж меж м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області виготовляється  – в двох примірниках (один – замовнику, другий – зберігається у виконавця), витяг з Державного земельного кадастру про межі громади, крім цього виконавець безоплатно передає, з використанням кваліфікованого електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника, відповідального за якість робіт із землеустрою, копії матеріалів виконаних робіт а електронній формі через електронний веб-портал Держгеокадастру до Державного фонду документації із землеустрою.

Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж території меж м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області вважаються наданими з моменту затвердження такого проекту рішенням міської ради, внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження  внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

  1. Додаткові умови:

Послуги, супутні для досягнення остаточної мети виконання замовлення, окремо не сплачуються Замовником, а входять у запропоновану вартість. У разі внесення змін до законодавчих та нормативно-правових актів, Виконавець зобов’язаний привести весь комплект документації у відповідність до внесених змін.

Примітка: всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент»

 

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа Тетяна ШИЛО