» » Для рятувальників з місцевого бюджету у 2019 році виділено 63 тисячі гривень

Для рятувальників з місцевого бюджету у 2019 році виділено 63 тисячі гривень

У минулому році з бюджету Сновської міської ради виділено 63 000 грн для потреб 8 ДПРЧ (м.Сновськ). За ці кошти, зокрема, було придбано 10 панорамних масок, генератор, мотопомпу, засоби рятування людей на воді, три комплекти захисного одягу пожежного.

На сесії міської ради депутатами прийнято Програму покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2020 рік.

Як повідомив т.в.о. начальника Сновського районного сектору Роман СИЛЕНКО, за сприяння депутата облради Григорія Божка та керівництва управління ДСНС України в Чернігівській області за рахунок державного бюджету наприкінці 2019 року парк пожежних машин 8 ДПРЧ (м.Сновськ) поповнився потужним спецавтомобілем українського виробництва на базі шасі білоруського МАЗ АЦ-4-60(530927)-515М. Це сучасний автомобіль оснащений цистерною на 4 000 літрів води та баком на 400 літрів піноутворювача, центробіжним насосом, переносною електрогенератором, плаваючою мотопомпою, укомплектований аварійно-рятувальним інструментом (бензорізом, бензопилою), 16 панорамними масками, датчиками руху пожежного, а також комплектом пожежних рукавів і сучасними пожежними стволами.  Крім того, автомобіль облаштований більш сучасним світловим і звуковим обладнанням.

Новий автомобіль відрізняються своєю комфортністю, зручністю, компактністю, має пожежний насос більшої продуктивності і більшу ємність для води, а отже відповідно і більший час роботи пожежних між заправками авто. Для порівняння. У автомобілях, що є на озброєнні пожежної частини, об’єм цистерн  2500 л і 2800 л відповідно та піноутворювачі всього по 170 л.

Після оформлення всіх відповідних документів і державної реєстрації  свій перший виїзд пожежна команда на новому МАЗі  здійснила  8 січня. Оновлена та вдосконалена відповідно до вимог сьогодення техніка сприятиме підвищенню ефективності гасінню пожеж.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради