» » До 75-тої річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До 75-тої річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 8 Травня, у День пам’яті та примирення керівництво громади та району, військовий комісар і голова ветеранської організації вшанували пам’ять воїнів  Другої світової і поклали квіти до підніжжя пам’ятників загиблим у роки війни в міському парку, до стели «Захисникам України», до братської могили в лісопарку та до могили невідомому солдату, що перепохований на території Свято-Миколаївського храму, де о. Павло відслужив поминальну літію.

У зв’язку з карантинними обмеженнями  святкових заходів з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги за участю громадськості в цьому році не буде.

Ветеранам громади від міської ради з нагоди свята були передані продуктові набори та вітальні листівки від міського голови Олександра Медведьова, дев’ять учасників бойових дій отримали ювілейні медалі.

Працівники комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування” (директор Світлана Хоменко) також привітали вдома своїх підопічних – учасників бойових дій зі святом та передали продуктові набори і вітальні листівки від міського голови.

Не всі ветерани дожили до 75-річчя Великої Перемоги, з кожним роком їх стає все менше. Але пам’ять про їхні подвиги житиме вічно в наших серцях.

Доземний уклін і сердечна вдячність усім ветеранам за подвиг заради вільного й щасливого майбутнього!

Так склалося, що у своєму нестримному поступі до омріяної свободи й незалежності український народ нині знову змушений зі зброєю захищати свій доленосний вибір. Дякуємо воїнам, які сьогодні боронять кордони Вітчизни на сході України. Ви гідні  нащадки своїх дідів і прадідів!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи